Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie 85 gier

Gra Kosmiczny pojedynek

Ocena gry

Podróżujesz po kosmosie. Niestety, na Twojej drodze stanęli groźni wrogowie. Nie daj się im pokonać. Musisz w nich strzela i bombardować. Postaraj się pokonać jak najdłuższą drogę niszcząc przy tym przeciwnika! Sterujesz strzałkami i spacją.


Wielka kosmiczna walka

Ocena gry

Przenieś się w pełen niebezpieczeńst kosmiczny światek! Przed Tobą niebezpieczni wrogowie. Musisz ich pokonac, aby nie opanowali całego wszechświata. W tym celu wykonuj strzały i bombarduj przeciwnika! Pokaż wszystkim, że to ty będziesz panował nad wszechświatem i nikt nie ma Ci równych!


Gra kocia katapulta

Ocena gry

W tej grze Twoim wrogiem są wstrętne koty. Musisz się ich jak najszybciej pozbyć. W tym celu będziesz posługiwać się katapultą, od której odbijają się koty i trafiają do specjalnej rury. Postaraj się wystrzelić je wszystkie jak najszybciej! Trzymam za Ciebie kciuki!


Katapulta: wystrzeliwanie mebli

Ocena gry

W grze sterujesz katapultą, którą wystrzeliwujesz meble. Musisz je wyrzucić tak, aby trafiły we właściwe miejsce. Postaraj się strzelać jak najcelniej!Walka z zombie

Ocena gry

Uwaga! Zostałeś zaatakowany przez Zombie! Musisz się z nimi rozprawić! Twoim zadaniem jest strzelanie zombie z katapulty tak, aby trafić nim do trumny. Uważaj na przeszkody, które mogą utrudnić Ci wykonanie tego zadania. Sterujesz myszką.


Gra Katapulta Ragdoll online

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle nietypowa katapulta. Jej wynalazca za jej pomocą chce zniszczyć wszystkie ludziki lalki, które pojawią się na jego drodze. Pomóz mu osiągnąć cel!


Wystrzały z katapulty

Ocena gry

Weź udział w jednych z najważniejszych zawodów strzeleckich! Pokaż swoim kibicom, że ich nie zawiedziesz! Twoim zadaniem jest trafienie w gwiazdę strzałem z katapulty. Masz na to określoną ilość czasu. Sterujesz za pomocą myszki. Trzymam za Ciebie kciuki!


Gra Szalona Katapulta

Ocena gry

Jesteś władcą niewielkiego królestwa, które znalazło się w niebezpieczeństwie. Potrzebujesz więcej ludzi, aby stanąć oko w oko z wrogiem. Musisz w tym celu wystrzelić z katapulty chłopów, aby polecieli jak najdalej i przybyli z nowymi ludźmi. Możesz używać magii, bomb oraz innych elementów i wynalazków, które pomogą CI obronić królestwo.


Niecodzienna Katapulta

Ocena gry

Na początku gry wybierasz bohatera, którego chcesz wcielić, a później działasz! W tej grze czeka na Ciebie pełna emocji szaloną zabawę. Wystrzel swoją postać z katapulty jak najdalej tylko potrafisz! Po drodze musisz zebrać rozmaite elementy. Powodzenia!


Gra Bloons Tower Defense

Ocena gry

Bloons Tower Defense to niezła logiczno strategiczna gierka, w której musisz wykazać się logicznym mysleniem i zdolnościami strategicznymi. Musisz przebić jak największą ilość balonów za pomocą ustawianych wieżyczek. Sterujesz myszką. Powodzenia!


Popularne gry

 • Latanie
 • Znajdź Numerek

  Znajdź Numerek

  Oglądana: 1817 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1510 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1336 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 1185 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 1152 ocena: 0.00

Reklama

cookie