Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie 85 gier

Gra Podniebny lot balonem

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz balony i podniebne podróże tym właśnie pojazdem musisz sprawdzić tę grę! Twoim zadaniem jest dotarcie do celu gry pokonując określoną trasę i zbierają po drodze wszystkie napotkane czerwone elementy. Za każdy zdobyty element otrzymujesz punkty. Do dzieła!


Przygody Latającej Myszki

Ocena gry

Ta Myszka zrobi wszystko, aby zdobyć ser! Pomóż jej zebrać jak najwięcej kawałków. Po drodze uważaj na przeszkody i inne niebezpieczeństwa!


Balonowa przygoda Pingwina

Ocena gry

Pingwiny uwielbiają przygody. Wciel się w postać jednego z nich i unieś sie wysoko ponad ziemią za pomocą kilku baloników. Musisz dotrzeć do końca trasy, a po drodze unikaj przeszkód i pułapek. Strzelaj w ryby, zdobywaj jak najwięcej punktów i przechodź do kolejnych etapów. Trzymam za Ciebie kciuki!


Gra Transportowanie towaru

Ocena gry

Wybierz swój ulubiony rodzaj transportu: albo balon, albo ciągnik albo po prostu wybierz wielbłąda. Następnie przenies określony towar przez tory. Uważaj na przeszkody, które mogą stanąć na twojej drodze, zbieraj bonusy. Bądź sprawny i zwinny- masz ograniczoną ilość czasu!Gra Wielkie zawody Balonowe

Ocena gry

Jesteś za sterami balonów i musisz pokonać swoich rywali. Każdy balon porusza się po ułożeniu słowa z rozsypanych liter. Postaraj się ułożyć jak najwięcej wyrazów tak, aby Twój balon odniósł zwycięstwo. Powodzenia!


Podniebna Przygoda Pandy

Ocena gry

Pomóz biohaterce gry pokonać balonem wyznaczoną trasę zdobywając przy tym jak największą ilość punktów. Za każdą gwiazdkę zdobywasz od 5 do 24 punktów. Musisz uważać na przeszkody oraz wszelkie pułapki, które napotkasz na drodze. Trzymam za Ciebie kciuki!


Wielka Balonowa strzelanina

Ocena gry

Weź udział w pełnej emocji przygodzie podczas lotu balonem. Pokonaj określoną trasę, aby dotrzeć do celu gry. Po drodze zbierz jak największej ilości punktów, które otrzymujesz za zestrzelanie wszystkiego, co jest po przeciwnej niż Ty drużynie. Po rozpoczęciu gry dostaniesz informację, dzięki której będziesz wiedział, kto jest Twoim rywalem. Powodzenia!


Akcja: zniszczyć wroga!

Ocena gry

Zbombarduj swojego wroga! Niech raz na zawsze przestanie zatruwać Ci życie! Lecisz balonem i zrzucasz bomby z armaty bubble na swoich przeciwników. Używaj przy tym strzałek. Uważaj na liczne przeszkody- latające potwory, zbieraj dopalacze. Pamiętaj- zwycięzca może być tylko jeden!


Sterowanie helikopterem

Ocena gry

Zobacz, czy jesteś w stanie zasiąść za sterami helikoptera! Poprowadź pojazd tak, aby dotarł do celu. Po drodze unikaj przeszkód, poruszaj się uważnie przez wąskie ścieżki. Bądź czujny! Podróż takim pojazdem może narazić cię na kolizje i katastrofy! Powodzenia!


Gra Bohater Ostatniej Akcji

Ocena gry

Czeka Cię niebezpieczna i niezmiernie ważna misja! Naucz się sztuki pokonywania wroga wychylając się poza helikopter i wyraj pojedynek z wrogiem! Powodzenia!


Popularne gry

 • Latanie
 • Znajdź Numerek

  Znajdź Numerek

  Oglądana: 1227 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1199 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 895 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 850 ocena: 0.00

Reklama

cookie