Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie 85 gier

Za sterami TU-95

Ocena gry

W grze zasiadasz za sterami maszyny o nazwie TU-95. Kontroluj jego lot, oraz zadbaj o to, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Bądź ostrożny, pamiętaj, że wieziesz wielu pasażerów! Powodzenia!


Wielki wystrzał z katapulty

Ocena gry

W grze Twoim zadaniem jest wykonanie takie strzalu z katapulty, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Zdobywasz punkty tylko jeżeli uda Ci się wylądować w dobrym stylu.


Skoki ze spadochronem

Ocena gry

Te małpki są więzione w samolocie! Jedyna droga ucieczki, to skok ze spadochronem. Pomóż im wydostać się z tego okropnego miejsca i doprowadź wszystkie zwierzątka bezpiecznie do celu!


Gra Pilotowanie samolotu

Ocena gry

Cały świat jest w niebezpieczeństwie! Oto wybuchł jeden z największych wulkanów w Europie. Nad całym lądem rozpościerają się gęste kłęby pyłu. Jako pilot samolotu musisz sterować samolotem w tak trudnych warunkach. Omijaj kłęby pyłu, a po drodze zbieraj pieniądze oraz inne bonusy. Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszy spacji oraz klawiszów 1,2,3. Powodzenia!Gra Wielkie wyścigi lotnicze

Ocena gry

Stań do walki o tytuł Mistrza Podniebnych Lotów. Jako pilot musisz dotrzeć do mety jako pierwszy i pokonać wszystkich swoich rywali! Pokaż, że jesteś prawdziwym profesjonalistą!


Atak Obcych

Ocena gry

Tylko ty możesz uratować Ziemię przed atakiem obcych! Pilotujesz myśliwcem, wyposażonym w całą gamę rozmaitych broni. Musisz zestrzelić przeciwnika! Powodzenia!


Gra Squadron Angel

Ocena gry

Jako pilot samolotu musisz umieć prowadzić maszynę nawet w trudnych warunkach. Na twojej trasie stanęły liczne przeszkody i niebezpieczeństwa. Steruj samolotem tak, aby uniknąć ich. Postępuj uważnie i bardzo ostrożnie!


Za sterami atakowanego samolotu

Ocena gry

Jesteś pilotem samolotu, który stale jest nękany przez myśliwców i helikoptery! Musisz uniknąć niebezpieczeństwa i śmierci! Bądź czujny i pokonaj wroga!


Gra Symulator: Pilot samolotu 3D

Ocena gry

Przed Tobą świetny symulator lotu samolotem 3 D. Jako pilot nawigujesz i kierujesz samolotem tak, aby się nie rozbić, zbieraj punkty, dotrzyj do celu. Masz określoną ilość czasu na pokonanie trasy. Sprawdź swoich sił, powodzenia!!


Łapanie owiec

Ocena gry

Jesteś pilotem niezidentyfikowanego obiektu latającego.Musisz sprowadzić na swoją planetę jak najwięcej białych owiec. Uważaj, nie zabieraj na pokład czarnych. Sterujesz strzałkami i spacją.


Popularne gry

 • Latanie
 • Znajdź Numerek

  Znajdź Numerek

  Oglądana: 1817 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1510 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1336 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 1185 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 1152 ocena: 0.00

Reklama

cookie