Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie 85 gier

Wielka Akcja strzelania w UFO

Ocena gry

Na pewno polubisz tę grę i będziesz do niej chętnie wracał. Twoim zadaniem jest zestrzelenie minimum 4 obiektów latających, które są takiego samego koloru. Sterujesz myszką, strzałkami i klawiszem spacebar. Daj z siebie wszystko!


Niebezpieczny atak obcych

Ocena gry

Uwaga! Ziemia jest w niebezpieczeństwie! Grozi jej atak UFO! Musisz pomóc uratować się wszystkim mieszkańcom planety! strzelaj w UFO, pokonaj ich. Uratuj Ziemię! Tylko Ty możesz tego dokonać!


Wyścigi Statków Kosmicznych online

Ocena gry

W tej grze jako pilot statku kosmicznego musisz doprowadzić swój pojazd do zwycięstwa. Zostaw swoich rywali w tyle i postaraj się dotrzeć do mety jako nr 1! Powodzenia!


Za sterami UFO

Ocena gry

Statek kosmiczny nie jest wcale łatwym pojazdem. Sprawdź, czy dałbys sobie radę ze sterowaniem nim. Pokonaj określoną trasę i postaraj się dotrzeć do celu gry. Po drodze strącaj stożki, za które otrzymasz dodatkowe punkty. Uważaj na wszelkie pułapki i przeszkody! Powodzenia!Statek Kosmiczny

Ocena gry

Spróbuj swoich sił jako pilot statku kosmicznego! Postaraj się uruchomić pojazd i pokonać nim jak najdłuższą trasę! Powodzenia!


Kamerzysta: nagrywanie UFO

Ocena gry

Jeżeli uda CI się nakręcić film o UFO, to będziesz najsławniejszym kamerzystą na świecie! To Twoja szansa. Od zawsze marzyłeś o tym, aby być sławnym i zarabiać duże pieniądze. Musisz nagrać filmik przedstawiający UFO i pokazać go światu. Nie trać ani chwili! Czas, start!


Kosmiczna podróż Lisa po galaktyce

Ocena gry

Przeżyj razem z Lisem pełną emocji przygodę w galaktyce! Musisz pokonać określoną trasę zdobywając przy tym wszystkie monety jakie napotkasz na swojej drodze. Uważaj na przeszkody. Sterujesz myszką, spacją i strzalkami. Powodzenia!


Gra Comico online

Ocena gry

Przed Tobą mega gierka zręcznościowa. Musisz odbyć podróż po galaktyce i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów. Powodzenia!


Wielkie kosmiczne potyczki wrogów

Ocena gry

W grze przenosisz się w kosmiczny świat. Twoim zadaniem jest zniszczenie wrogich planet, które napotkasz na swojej drodze. Nie pozwól im, aby objęli panowanie nad wszechświatem, to Ty musisz rządzić w całej galaktyce! pokaż im, kto tu rządzi!


Kosmiczny naukowiec

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych naukowców zostałeś wysłany na badania, które mają być przeprowadzane w kosmosie. Musisz zbadać obce statki kosmiczne, które rozbiły się w pobliżu Ziemi. Znajdź je na niebezpiecznym terenie. Kończysz grę, gdy dotrzesz z powrotem do bezpiecznej bazy. Po planszy poruszasz się za pomocą strzałek.


Popularne gry

 • Latanie
 • Znajdź Numerek

  Znajdź Numerek

  Oglądana: 1227 ocena: 0.00

 • Jasmine i jej latający dywan

  Jasmine i jej latający dywan

  Oglądana: 1199 ocena: 0.00

 • Gra Pilot wojskowy

  Gra Pilot wojskowy

  Oglądana: 1041 ocena: 0.00

 • Przygody Małpki Piki

  Przygody Małpki Piki

  Oglądana: 896 ocena: 0.00

 • Balonowa przygoda Pingwina

  Balonowa przygoda Pingwina

  Oglądana: 850 ocena: 0.00

Reklama

cookie