Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Statki 53 gier

Szopy: wyścigi na motorówce

Ocena gry

Zajmij się swoim szopem, który postanowił wyruszyć w podróż motorówką. Postaraj się omijać przeszkody i pułapki, które mozesz spotkać na trasie. Musisz dopłynąć do mety jako pierwszy! Daj z siebie wszystko!


Gra Spływ kajakowy

Ocena gry

Musisz pokonać określoną trasę kajakową. Masz na to wyznaczoną ilość czasu. Po drodze wykonuj triki i zbieraj owoce. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Gra Rybak na środku jeziora

Ocena gry

Jako rybak uwielbiasz łowienie ryb i liczne rejsy morskie. Tym razem wybrałeś się na ryby aż na środek jeziora. W określonym czasie musisz złowić jak najwięcej rybek.


Przygoda Toma i Jerry\'ego nad rzeką

Ocena gry

Tom się nie poddaje i za wszelką cenę chce złapać Jerrego. Musisz mu w tym pomóc. Czeka go niebezpieczna przeprawa łódkami na drugą stronę rzeki. Uważaj, aby Tom nie trafił pod koła mijanych pojazdów. Powodzenia!Załaduj towar na łódź

Ocena gry

W grze musisz jak najszybciej załadować łódź towarem. Masz na to ograniczoną ilość czasu. Wykaż się sprytem i zwinnością!


Przygoda na motorówce SpongeBob

Ocena gry

SpongeBob kocha sporty wodne. Tym razem wybrał się w podróż motorówką. Po skończonej przejażdżce musi jednak odstawić swoją maszynę w określone miejsce. Pomóż mu zamocować łódź w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu.


Wielka przygoda na motorówce

Ocena gry

Siądź za sterami mega super motorówki i wypełnij 10 różnych misji na wodach całego oceanu! Daj z siebie wszystko!


Pamięciowa Gra logiczna Pair Mania

Ocena gry

Każdy z rysunków, który znajduje się na ekranie, przedstawia statki.. Musisz odnaleźć pary obrazków przedstawiających takie same maszyny. Skoncentruj się, a na pewno podołasz temu wyzwaniu!


Misja: Ocalenie ryb

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pingwina, niezwykle odpowiedzialnego. Tym razem musi uratować ryby przed niebezpieczeństwem. Siądź za sterami motorówki, zbieraj po drodze narzędzia, które mogą okazać się przydatne w akcji ratunkowej. Do dzieła!


Dostarczanie pizzy motorówką

Ocena gry

Pracujesz w nadmorskiej pizzerii. Do swoich klientów dojeżdżasz motorówką. Postaraj się realizować zamówienia swoich klientów jak najszybciej tylko potrafisz!


Popularne gry

 • Statki
 • Budowa statku pirackiego

  Budowa statku pirackiego

  Oglądana: 2785 ocena: 0.00

 • Gra Spływ kajakowy

  Gra Spływ kajakowy

  Oglądana: 1741 ocena: 0.00

 • Statek piracki

  Statek piracki

  Oglądana: 1392 ocena: 0.00

 • Gra Rybak na środku jeziora

  Gra Rybak na środku jeziora

  Oglądana: 1307 ocena: 0.00

 • Statki Gra online

  Statki Gra online

  Oglądana: 1295 ocena: 0.00

Reklama

cookie