Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Statki 53 gier

Gra Port Youda

Ocena gry

Jesteś właścicielem jednego z największym portów w Europie, czyli porty Youda. Zarządzaj nim, parkuj jachty i inne maszyny, klikaj na karty budowlane, aby zobaczyć kolejne dostępne budynki. Niech Twój port rozrośnie się do naprawdę dużych rozmiarów! Zadbaj o to, aby port nie stracił opinii jednego z najlepszych!


Zamocuj łódź w porcie

Ocena gry

Wieczorami, kiedy już nikt nie wypływa mniejszymi łodziami na głęboką wodę, należy te maszyny zaprowadzić na swoje miejsce w porcie. I to jest właśnie twoje zadanie! Uważaj na przeszkody, które czekają na Ciebie podczas pokonywania trasy. Bądź czujny i ostrozny- na wykonanie zadania masz określoną ilość czasu!


Niebieski Port

Ocena gry

Jesteś parkingowym w Niebeiskim Porcie. Musisz parkować statki w specjalnie wyznaczonych dla nich miejscach. Uważaj, abyś w nic nie dobił, bo stracisz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


Bombardowanie łodzi podwodnej

Ocena gry

W grze sterujesz łodzią podwodną. Bądź bardzo czujny! Uważaj na przeszkody oraz na swoich wrogów. Unikaj bomb, które spuszcza na Ciebie przeciwnik. Jeżeli chcesz, to możesz rozegrać pojedynek z przyjacielem. Sterujecie: 1 gracz- strzałkami, 2. gracz- klawisze Z, C, X. Powodzenia!Podwodna wyprawa nurka

Ocena gry

Ten nurek uwielbia podwodny światy oceanu. Udaj się razem z nim w pływającą wyprawę po oceanie. Po drodze zbierzcie jak najwięcej muszelek. Uważaj na różne przeszkody i pułapki! Bądź czujny! Dzięki zebraniu picia i jedzenia zdobędziesz dodatkowe punkty. Miłej zabawy!


Zakochani na basenie

Ocena gry

Pocałunki na basenie, to bardzo ryzykowna sprawa. Nikt nie lubi publicznego okazywania sobie namiętności. Pomóż zakochanej parze całować się pozostając niezauważonymi przez innych uzytkowników basenu!


Tom, Jerry i sporty wodne

Ocena gry

Tom i Jerry uwielbiają sporty wodne! W grze grasz jako Jerry. Pokonaj wyznaczoną trasę na nartach wodnych, wykonuj przy tym triki, aby pokonać przeszkody. Sprawdź, czy masz smykałkę do tego sportu!


Wielkie Show Delfinów

Ocena gry

Przed tym delfinem pierwszy tego typu pokaz. Wraz z nim wykonuj rozmaite skoki i triki, podbij serca swojej publiczności! Pokaż wszystkim obecnym, że jestes naprawdę świetny!


Skarby na dnie oceanu

Ocena gry

Na dnie oceanu możecie znaleźć rozmaite skarby. Sprawdź, czy to prawda, postaraj się wyłowić z fal oceanu jak najwięcej bogactw. bądź czujny i postaraj się zdobyć jak najwięcej skarbów!


Atak na środku morza

Ocena gry

Twój statek został zaatakowany przez niebezpiecznych wrogów. Odeprzyj ten atak i pokonaj przeciwnika! Postaraj się bezpiecznie dopłynąć do brzegu. Nie daj się zniszczyć!


Popularne gry

 • Statki
 • Budowa statku pirackiego

  Budowa statku pirackiego

  Oglądana: 2784 ocena: 0.00

 • Gra Spływ kajakowy

  Gra Spływ kajakowy

  Oglądana: 1739 ocena: 0.00

 • Statek piracki

  Statek piracki

  Oglądana: 1391 ocena: 0.00

 • Gra Rybak na środku jeziora

  Gra Rybak na środku jeziora

  Oglądana: 1306 ocena: 0.00

 • Statki Gra online

  Statki Gra online

  Oglądana: 1294 ocena: 0.00

Reklama

cookie