Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Statki 53 gier

Wodna przygoda Jess

Ocena gry

Jess czeka wielka wodna przygoda. Chciałaby sie dostać na dół wodospadu. Pomóż jej dotrzeć do celu trasy. Po drodze czekają na Ciebie liczne przeszkody i rozmaite pułapki. Poruszasz się skacząc z kamienia na kamień, po drodze zbieraj owoce. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Wodna bitwa

Ocena gry

Weź udział w zwariowanej wodnej bitwie na balony z wodą! Pokonaj swoich przeciwników i wygraj tę wojnę!


Wodna bitwa z Holly

Ocena gry

Holly bierze udział w wodnej bitwie z balonami! Pomóż jej wyrzucić jak najwięcej wodnych balonów w określonym czasie! Nie dopuść do tego, aby Twoi rywale Cię pokonali! To Ty musisz wygrać tę bitwę!


Gra Szczeniak na nartach wodnych

Ocena gry

Pomóż małemu pieskowi pokonać wyznaczoną trasę, uważając przy tym na rozmaite przeszkody. Nie dopuść do kolizji i wypadków. Postaraj się dostrzeć do mety jak najszybciej!Gra Water Polo

Ocena gry

Water Polo, to świetny sport i rozrywka dla wszystkich, którzy kochają rywalizację. W grze możesz także zmierzyć się ze swoim kumplem. Sterujecie: 1 gracz: strzałki oraz klawisze K, L. 2 Gracz: W, A, S, D - ruch, F, G. Pokaż, ze jesteś najlepsze w każdej dyscyplinie!


Restauracja na łodzi

Ocena gry

Właśnie dostałeś wielką starą łódź i postanowiłeś przerobić ją na restaurację. Dziś jest dzień otwarcia lokalu. Musisz przekonać mieszkańców okolicy, że podawane w twoim lokalu posiłki są naprawdę dobre. Bądź otwarty na klientów, restauracja musi przynosić zyski!


Bunzy Bonaza bistro na łodzi

Ocena gry

Bistro Bunzy Bonaza, to lokal, który znajduje się na pokładzie starej łodzi. Twoim zadaniem jest serwować posiłki klientom zgodnie z ich zamówieniami. Jesteś w kłopotach finansowych, więc musisz zadbać o kazdego swojego gościa tak, aby knajpa przyniosła w końcu zyski!


Sterowanie łodzią

Ocena gry

W grze sterujesz łodzią i musisz ją odstawić na swoje miejsce. Umieść maszynę w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.


Za sterami motorówki

Ocena gry

W grze sterujesz szybką motorówką. Przed Toba liczne przeszkody, które musisz omijać w drodze do celu. Pokonaj wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie, zbieraj po drodze pudełka z gwiazdką. W każdym etapie gry musisz zdobyć określoną ilość punktów. Do dzieła!


Łódź w porcie

Ocena gry

Zamocowanie łodzi w porcie na swoim miejscu nie jest prostym zadaniem. Musisz pokazać, że nawet takie wyzwania nie są Ci straszne. Steruj łodzią, a po drodze zbierz wszystkie napotkane monety, które dadzą Ci dodatkowe punkty. Powodzenia!


Popularne gry

 • Statki
 • Budowa statku pirackiego

  Budowa statku pirackiego

  Oglądana: 2784 ocena: 0.00

 • Gra Spływ kajakowy

  Gra Spływ kajakowy

  Oglądana: 1739 ocena: 0.00

 • Statek piracki

  Statek piracki

  Oglądana: 1391 ocena: 0.00

 • Gra Rybak na środku jeziora

  Gra Rybak na środku jeziora

  Oglądana: 1306 ocena: 0.00

 • Statki Gra online

  Statki Gra online

  Oglądana: 1294 ocena: 0.00

Reklama

cookie