Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne 47 gier

Właściciel kliniki dla zwierząt

Ocena gry

Jesteś nowym właścicielem kliniki dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, tak, aby byli zdrowi i radośni. Pamiętaj, że to odpowiedzialne zadanie, dlatego daj z siebie wszystko!


Akcja: ucieczka ze szpitala

Ocena gry

Zostałeś bez swojej zgody uprowadzony i zamknięty w szpitalu psychiatrzycznym, musisz się z niego jak najszybciej wydostać, bo inaczej... zwariujesz! Poruszaj się zgodnie z instrukcjami, jakie spotkasz w grze i uwolnij się z tego miejsca, w którym zostałeś zamknięty! Powodzenia!


Weterynarz

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać weterynarza. Musisz zająć się wszystkimi chorymi zwierzakami. Postaraj się je wszystkie wyleczyć, zaopiekuj się nimi jak najlepiej potrafisz!


Przygoda z doktorem Frankensteinem

Ocena gry

Tym razem czeka Cię pełna emocji przygoda razem z dr Frankensteinem! Twoim głównym zadaniem jest odnalezienie... mózgu! Będzie on ukryty pod jedną z trzech głów, które skonstruował doktor Frankenstain. Wskazujemy mózg gdzie się znajduje przy użyciu myszki. Wytęż swój umysł! Powodzenia!Pocałunki w szpitalu

Ocena gry

W tym szpitalu pracuje zakochana para: lekarz i pielęgniarka. Pomóż im całować się tak, aby pozostali niezauważeni!


Leczenie infekcji

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać lekarza. Czeka Cię bardzo odpowiedzialne zadanie. Na Tobie spoczywa obowiązek wyzdrowienia poszczególnych pacjentów. Tym razem musisz podać swojemu pacjentowi określoną pigułkę. Aby to zrobić musisz w odpowiedni sposób rozpędzić pigułkę aby trafiła we wszystkie znajdujące się na planszy bakterie. Sterujesz myszką. Powodzenia!


Zawód pielęgniarka

Ocena gry

Na pewno domyślasz się, że zawód pielegniarki niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Postaraj się trafić w zielony punkt na ręce pacjenta, używając w tym celu myszki. W ten sposób zrobisz pacjentowi zastrzyk, dzięki któremu wyzdrowieje. Skoncentruj się i pomóz choremu!


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Medyczne
 • Zawód pielęgniarka

  Zawód pielęgniarka

  Oglądana: 2064 ocena: 0.00

 • Umyj zęby

  Umyj zęby

  Oglądana: 1914 ocena: 0.00

 • Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Oglądana: 1604 ocena: 0.00

 • Pocałunki w szpitalu

  Pocałunki w szpitalu

  Oglądana: 1434 ocena: 0.00

 • Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

Reklama

cookie