Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne 47 gier

Weterynaria

Ocena gry

Jesteś właścicielem lecznicy dla zwierząt. Pomóż cierpiącym pupilom wyjść z choroby i na nowo cieszyć się zdrowym życiem. Postaraj się uwaznie dobierać lekarstwa i zabiegi.


Sportowy lekarz

Ocena gry

W tej grze jako jeden z lepszych lekarzy sportowych musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej jak najszybciej!


Operacje plastyczne gwiazdeczek

Ocena gry

W tej grze na pewno odnajdą sie wszyscy fani podążania za celebrytami. Twoim zadaniem jest rozpoznanie gwiazdki oraz zabiegu plastycznego, jakiego dokonał. To niezła łamigłówka, dlatego musisz się skoncentrować i do dzieła!


Leczenie ofiary wypadku samochodowego

Ocena gry

Jesteś jednym z pracowników szpitala, do którego często trafiają ofiary wypadków. Tym razem został do was przywieziony pacjent ze zmasakrowaną ręką. Twoim zadaniem jest złożenie jego kończyny tak, aby odzyskała sprawność. Dasz radę pomóc choremu?Gra Operacyjne wyzwanie

Ocena gry

W tej grze czeka Cię naprawdę odpowiedzialne zadanie. Jako lekarz musisz dokonac operacji, w której musisz dokonać tego, aby Twój pacjent znów był w pełni sprawny. Gotowy jesteś do podjęcia tego zadania?


Znajdź ukryte w szpitalu obiekty

Ocena gry

W tym szpitalu zostały ukryte różne przedmioty. Twoim zadaniem jest znalezienie na rysunku określonych przedmiotów. Skoncentruj się i zrób to jak najszybciej!


Ucieczka ze szpitala gra online

Ocena gry

Nienawidzisz przebywać w szpitalu. Dlatego też, gdy uległeś wypadkowi i trafiłeś do placówki postanowiłeś z niego jak najszybciej uciec! Rozejrzyj się wokół siebie i odnajdź drogę do ucieczki! Powodzenia!


Kierowca ambulansu w pogotowiu ratunkowym

Ocena gry

Kierowca pogotowia ratunkowego to naprawdę odpowiedzialne zadanie! Musisz na czas dojechać do pacjentów! kieruj autem tak, aby na czas dotrzeć do chorych pacjentów nie zaliczając przy tym żadnej wpadki! powodzenia!


Lekarz online

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest wyleczenie chorych pacjentów, którzy przychodzą do Ciebie z wizytą. Zajmij się nimi tak, aby doprowadzić ich w 100% do zdrowia.


Ukryte liczby w szpitalu

Ocena gry

Na powyższym obrazku możesz zauważyć oprócz zdjęć przedstawiających wnętrze szpitala także ukryte liczby. Postaraj się wytężyć swój wzrok i znaleźć ich jak najwięcej!


Popularne gry

 • Medyczne
 • Zawód pielęgniarka

  Zawód pielęgniarka

  Oglądana: 2065 ocena: 0.00

 • Umyj zęby

  Umyj zęby

  Oglądana: 1914 ocena: 0.00

 • Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Oglądana: 1604 ocena: 0.00

 • Pocałunki w szpitalu

  Pocałunki w szpitalu

  Oglądana: 1434 ocena: 0.00

 • Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

Reklama

cookie