Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne 47 gier

Szpital dentystyczny

Ocena gry

Przed Tobą odpowiedzialne zadanie. Jesteś nowym właścicielem placówki dentystycznej. Postaraj się opiekować swoimi pacjentami tak, aby wyleczyć im wszystkie zęby, żeby były mocne zdrowe, proste i lśniące! Powodzenia!


Lekarz dentysta

Ocena gry

Jako dentysta musisz dbać o zęby swoich pacjentów. Jesteś jednym z najlepszych specjalistów, dlatego masz ogromną ilość pacjentów. Postaraj się więc obsługiwać ich jak najszybciej, ale bądź przy tym rozważny i ostrożny. Wylecz ich zęby raz na zawsze!


Gra stomatolog

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dentysty. Musisz pomóc swoim pacjentom, którzy potrzebują Twojego zaangażowania. Postaraj się wyleczyć pacjentowi wszystkie chore zęby!


Gra w dentystę

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać stomatologa. Musisz wyleczyć pacjentom wszystkie chore zęby. Ponadto musisz także wzbudzić w nich sympatię, żeby częściej chcieli do Ciebie przychodzić. Postaraj się współpracowac z nimi tak, aby ich zęby były zdrowe oraz, żeby przy okazji nie stała im się jakaś krzywda. Powodzenia!Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

Ocena gry

W tej grze czeka Cię coś naprawdę niebanalnego. Wcielasz się w postać lekarza bohaterów kreskówek. Na początku gry musisz zdecydować, który bohater weźmie udział w zabiegu, a następnie przeprowadź operację. Do dzieła!


Gra chirurg

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych chirurgów jesteś wprost rozchwytywany. Tym razem również czeka Cię poważna operacja. Postaraj się odpowiednio do niej przygotować a następnie wykonaj zabieg tak, aby przebiegł on bez komplikacji.Skoncentruj się, bo to bardzo odpowiedzialne zadanie!


Wyposażenie i dekorowanie szpitala

Ocena gry

W tym szpitalu powoli kończy się remont. Niestety, nie ma jeszcze pomysłu co do wystroju budynku. Postaraj się umeblować szpital tak, aby zachęcał swoim wyglądem i żeby znalazło się w nim wszystko, co jest niezbędne przy wyposażeniu takiego miejsca.


Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

Ocena gry

W tej grze musisz mieć czujny i otwarty umysł. Twoim zadaniem jest odnalezienie par dwóch takich samych zwierzaków. Do dzieła!


Akcja; świąteczna operacja

Ocena gry

Pacjent, który dzisiaj przyjechał do szpitala jest prawdziwym łakomczuchem. Je wszystko co znajdzie na swojej drodze. Tym razem były to przedmioty zwiazane ze świętami. Twoim zadaniem jest wydostanie ich z ciała pacjenta. Do dzieła!


Najlepsza lecznica dla zwierząt

Ocena gry

Bohaterka gry właśnie otworzyła nowoczesną lecznicę dla zwierząt pełną nowego sprzętu, dzięki któremu chce wyleczyć z choroby wszystkie zwierzęta w okolicy. Pomóż jej tak poprowadzić ten lokal, aby faktycznie spełniły się wszelkie życzenia bohaterki i jej lecznica stała się jedną z najlepszym w okolicy!


Popularne gry

 • Medyczne
 • Zawód pielęgniarka

  Zawód pielęgniarka

  Oglądana: 2065 ocena: 0.00

 • Umyj zęby

  Umyj zęby

  Oglądana: 1915 ocena: 0.00

 • Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Wyposażenie i dekorowanie szpitala

  Oglądana: 1604 ocena: 0.00

 • Pocałunki w szpitalu

  Pocałunki w szpitalu

  Oglądana: 1434 ocena: 0.00

 • Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Gra logiczno- pamięciowa ze zwierzakami

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

Reklama

cookie