Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Magiczne 91 gier

Przygody jednorożca: metamorfoza

Ocena gry

Ten jednorożec uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Pomóż mu zadbać o swój wygląd. Wymyśl jego nową fryzurę, kolor. Przemyśl kazdy szczegół.


Jednorożce: Turniej biegu

Ocena gry

Jednorożce uwielbiają konkurencję. Tym razem postanowili sobie urządzić wielki wyścig. Weź razem z nimi udział w zawodach i daj z siebie wszystko!


Różdżka pani Faragondy

Ocena gry

Dysponujesz różdżką pani Faragondy. Dzięki niej musisz złapać wszystkie chochliki. Nie trac czasu- do dzieła!


Lilo i Stich: Przygoda na wyspie

Ocena gry

W grze przenosisz się na wyspę, gdzie czeka na Ciebie przygoda, którą przeżyjesz razem z Lilo i Stich. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!Lilo i Stich: taniec hula

Ocena gry

Lilo i Stich zapisali się na kurs tańca hula. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które otrzymasz w grze, a nauczysz się tańczyć w tym stylu.


Ocalenie świata

Ocena gry

W grze dysponujesz ogromem broni, a Twoim zadaniem jest ocalenie świata przed zniszczeniem. Do boju!


Romantyczne pocałunki wampira

Ocena gry

Na ekranie widzisz zakochaną parę. Jest nią wampir i młoda dziewczyna. Postarajcie się całować tak, aby nikt was nie zauważył!


Atak Zombie; Infekcja

Ocena gry

Zły Zombie w ataku szału ugryzł Cię. Teraz nosisz w sobie infekcję, która nie wyleczona sprawi, że choroba zacznie się rozwijać i przemienisz się w Zombie. Masz 50 dni na uratowanie własnego życia!


Rzut trumną

Ocena gry

Jesteś pracownikiem zakładu pogrzebowego. Zajmujesz się dostarczaniem trumny we właściwe miejsce. Prowadzisz samochód, w którym jest trumna. Postaraj się wyrzucić ją z samochodu jak najdalej. Gdy zbliżysz się do muru, rzuć trumną. Sterujesz klawiszem spacji.


Straszliwe miasto ciemności

Ocena gry

Bohater znalazł się w trudnej sytuacji. Jest w mieście pogrążonym w ciemności, w którym panuje nie lada strach. Pomóż mu uciec z tego miejsca jak najszybciej!


Popularne gry

 • Magiczne
 • Tort na Halloween

  Tort na Halloween

  Oglądana: 1217 ocena: 0.00

 • Pou Zęby

  Pou Zęby

  Oglądana: 664 ocena: 0.00

Reklama

cookie