Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Magiczne 91 gier

Hulk i totalna demolka

Ocena gry

Hulk uwielbia demolować wszystko co napotka na swojej drodze, zwłaszcza, gdy jest zdenerwowany! Pomóz mu zniszczyć całe miasto. Musicie zrobić to jak najszybciej!


Charakteryzator w Zmierzchu

Ocena gry

Jesteś charakteryzatorem. Właśnie dostałeś zlecenia wystylizowania bohaterów filmu zmierzch. Postaraj się zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół ich wyglądu.


Opiekunka wampirzego dziecka

Ocena gry

Małżeństwo Wampirów postanowiło zrobić sobie wakacje. Twoim zadaniem jest przypilnowanie ich maleństwa. Zadbaj o ich dziecko najlepiej jak potrafisz.


Zakochany Wampir

Ocena gry

Pomóż Wampirowi pocałować swoją wybrankę. steruj ustami po czerwonej linii miłości. Doprowadź usta po wyznaczonej trasie od Wampira do dziewczyny.Dobra Wróżka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać wróżki. Razem z nią przeżyj magiczne przygody. Postaraj się po drodze zebrać wszystkie monety, które dadzą Ci bonusowe punkty i przejść jak najwięcej poziomów gry.


Owocowa wróżka ubieraneczka

Ocena gry

Dobrą wróżkę czeka ważne spotkanie. Co może ubrać na tę okazję? Pomóż jej wymyślić najładniejszą stylizację.


Stylizacja Leśnej Wróżki

Ocena gry

Leśna wróżka zupełnie nie ma pomysłu na to, co mogłaby założyć na imprezę, na którą idzie juz tego wieczora. Pomóż jej wybrać odpowiednią stylizację tak, aby olśniewała wszystkich swoją urodą i wdziękiem!


Kwiecista Wróżka ubieranka

Ocena gry

Jesteś stylistką dobrych wróżek. Tym razem czeka na Ciebie i Twoją kreatywność kwiecista wróżka. Pomóż jej znaleźć dla siebie odpowiednią stylizację.


Lilo, Stich i rybki

Ocena gry

Lilo i Stich kochaja małe rybki. Tym, które spotkali na swojej drodze grozi śmierc z powodu niedożywienia. Musisz dokarmić małe rybki tak, aby nie umarły z głodu. Sterowanie: strzałki i spacja.


Lilo i Stich oraz przygoda z kolorowymi blokami

Ocena gry

Przenieś się w świat Lilo i Stich\'a i razem z nimi przeżywaj przygodę. W tej grze będziesz musiał się skoncentrować i wytężyć trochę swój umysł. Twoim zadaniem jest eliminowanie z planszy klocków o tym samym kolorze.


Popularne gry

 • Magiczne
 • Tort na Halloween

  Tort na Halloween

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

 • Pou Zęby

  Pou Zęby

  Oglądana: 665 ocena: 0.00

Reklama

cookie