Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Magiczne 91 gier

Gra Halloween\'owe dynie

Ocena gry

Na planszy widzisz kapelusze. Pod każdym z nich znajduje się dynia. Twoim zadaniem jest odnalezienie wszystkich par takich samych warzyw. Postaraj się wykonać to zadanie najszybciej jak potrafisz, gdyż masz na to ograniczoną ilość czasu!


Zawody olimpijskie

Ocena gry

Na początku gry wybierasz dyscyplinę i bohatera. Twoim kolejnym zadaniem jest przystąpienie do zawodów! Musisz pokonać swoich przeciwników w rywalizacji i zdobyć tytuł mistrza zawodów!


Egzamin na straszenie

Ocena gry

W tej grze czeka Cię test na to, czy potrafisz dobrze straszyć. Musisz tak wystraszyć małego chłopca, aby nie zasnął całą noc.


Eliksir urody

Ocena gry

W tej grze masz szansę przyrządzić eliksir, który przemieni prawdziwie brzydkie istotki w piękne księżniczki. Postaraj się dobrać odpowiednie miarki właściwych składników i stwórz mieszankę doskonałą!Diabełek psotnik

Ocena gry

Wcielasz się w diabełka, niezłego psotnika. Musisz za wszelką cenę zniszczyć fryzury jakie czaruje anioł. Aby ukończyć poziom, zapełnij wskaźnik. Masz na swoje zadanie określoną ilość czasu! Wykonaj je jak najszybciej!


Pojedynek z Zombie

Ocena gry

Zombie, to złe postaci, które Cię zaatakowały. Nie możesz pozwolić, aby Cię zniszczyły. Ocal swoje życie i stań z nimi do walki! Strzelaj i odpieraj atak! Daj z siebie wsyztsko, od tego zależą Twoje dalsze losy!


Tort na Halloween

Ocena gry

Na przyjęciu Halloween królują różne kolorowe halloweenowe ozdoby. Ty także wybierasz się na takie przyjęcie. Chciałbyś wziąć ze sobą z tej okazji tort, ale najpierw musisz go udekorować. Postaraj się zrobić to jak najlepiej!


Układanka z Hulkiem

Ocena gry

Przed Tobą ciekawa układanka z Hulkiem. Postaraj się jak najszybciej ułożyć jej poszczególne elementy we właściwej kolejności.


Hulk i armia wrogich robotów

Ocena gry

W grze wcielasz się w kultową postać jaką jest Hulk. Twoim zadaniem jest pokonanie wszystkich wrogów, którzy staną na Twojej drodze. Tym razem staniesz do pojedynku z armia wrogich robotów. Daj z siebie wszystko! Sterowanie myszką.


Przygody Hulka online

Ocena gry

Hulk stoi oko w oko z niebezpieczeństwem! Musisz mu pomóc pokonać wszystkich wrogów, zanim oni pokonają jego!


Popularne gry

 • Magiczne
 • Tort na Halloween

  Tort na Halloween

  Oglądana: 1217 ocena: 0.00

 • Pou Zęby

  Pou Zęby

  Oglądana: 664 ocena: 0.00

Reklama

cookie