Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Logiczne 122 gier

Wyzwanie dla Hydraulika

Ocena gry

Sprawdź, czy nadajesz się do profesji hydraulika. Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby poprowadzić przez nie wodę. Musisz tak to zorganizować, aby woda dopłynęła do celu i aby po drodze nie wyciekła ani kropla!


Świąteczna łamigłówka

Ocena gry

Lubisz świąteczne gierki? To świetnie! Na pewno spodoba Ci się ta gra. Masz kilka sekund na zapamiętanie co kryje się w poszczególnych pudełkach, następnie wskaż pary identycznych prezentów. Miej czujny umysł i postaraj się sprawnie rozwiązać te łamigłówki.


Gastronomiczna gierka pamięciowa

Ocena gry

W tej grze na pewno odnajdą się wszyscy, którzy uwielbiają gry typu pamięciówki. Twoim zadaniem jest zapamiętywanie pojawiających się na tablicy talerzy z posiłkami, a następnie spośród podanych niżej talerzyków wybrać te, które były wcześniej zaprezentowane i ustawić je w odpowiedniej kolejności. Musisz mieć czujny umysł i być skoncentrowany, to naprawdę trudne zadanie!


Małe stworki i magiczne łamigłówki

Ocena gry

Te stworki specjalnie dla Ciebie wymyśliły ciekawe łamigłówki. Skoncentruj się i postaraj się je wszystkie rozwiązać zdobywając przy tym jak najwięcej punktów!Gra Puzzle Freak Monopoly

Ocena gry

Puzzle Freak to zaskakujące połączenie gry w puzzle z monopolem i pewnego rodzaju testem na inteligencje. Musisz mieć czujny umysł. Gra wymaga koncentracji. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Króliczek i jego łamigłówki

Ocena gry

Ten Króliczek uwielbia łamigłówki. Tym razem postanowił zrobić dla Ciebie pewne zagadki. Postaraj się słuchać jego wskazówek i odgadnąć o którym obrazku Króliczek mówi. Powodzenia!


Cyferkowe Kółko i Krzyżyk

Ocena gry

Przed Tobą ciekawa wariacja gry kółko i krzyżyk. Na tablicy musisz umieszczać cyferki w jednym rzędzie. Pokonaj swojego internetowego rywala albo zmierz się ze swoim przyjacielem.


Disneyowe Kółko i krzyżyk

Ocena gry

Bohaterowie Disneya uwielbiają rozmaite łamigłówki. Tym razem postanowili pograć w kółko i krzyżyk. Zmierz się razem z nimi w tej gierce i postaraj się pokonać swoich przeciwników.


Królik Jojo i zagubiona marchewka

Ocena gry

Onie! Ten królik zgubił swój ulubiony przysmak, czyli marchewki! Pomóż mu czym prędzej odnaleźć ten smakołyk, bo inaczej jego dzień będzie stracony!


Zagubiona marchewka i królik Jojo

Ocena gry

Królik jojo musi znaleźć ukrytą marchewkę. Pomożesz mu w tym?


Popularne gry

 • Logiczne
 • Czekoladowe Krążki

  Czekoladowe Krążki

  Oglądana: 1665 ocena: 0.00

 • Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

  Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

  Oglądana: 1124 ocena: 0.00

 • Gra w szachy z robotem

  Gra w szachy z robotem

  Oglądana: 1080 ocena: 0.00

 • Logiczne bąbelki

  Logiczne bąbelki

  Oglądana: 928 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 873 ocena: 0.00

Reklama

cookie