Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Logiczne 122 gier

Gwiazdka w bańce mydlanej

Ocena gry

W grze poruszasz się gwiazdą ukrytą w bańce mydlanej. Musisz zbijać pozostałe. Każda pryśnięta bańka, to dodatkowy punkt. Do dzieła!


Skaczące bańki i roboty

Ocena gry

Roboty kochają gwiazdy. Postaraj się kierować bohaterami tak, aby zdobyć ich jak najwięcej. Uważaj! Jest pułapka! Roboty są przyczepione do baniek i muszą poruszać się tylko po nich. Rób to tak, aby bańki nie pękły!


Gra Bańki mydlane

Ocena gry

Ta gra polega na tym, abys zrobił jak największą ilość baniek mydlanych i ukrył w niej bohaterów gry. Uważaj, nie rób niepotrzebnie baniek, masz ograniczoną ilość czasu.


Piracka zuma

Ocena gry

Piraci też uwielbiają grać w zumę. Przenieś się w ich magiczy świat i razem z nim postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów w tej pełnej emocji grze!Planetarna Zuma

Ocena gry

Na pewno nie raz słyszałeś o kultowej grze Zuma. Tym razem w wersji planetarnej. Strzelaj w kulki tego samego koloru. Baw się wspaniale!


Gra bug- bug Zuma

Ocena gry

Przed Tobą jedna z wielu wersji gry zuma. twoim zadaniem jest t strzelanie kolorowymi kulkami w taki sposób, aby przynajmniej 3 takie same znalazły się obok siebie.


Turystyczna eskapada ze złotem

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż po nieznanych ci dotąd terenach. Po drodze usłyszałeś, że możesz zdobyć złoto, wystarczy zerknąć pod ziemię. Poruszaj się wagonem i postaraj się wydobyć jak najwięcej złota spod ziemi.


Zaginione złoto

Ocena gry

Praca w roli poszukiwacza złota, to nie przelewki! twoim zadaniem jest znalezienie jak największej ilości tego cennego kruszcu. Do dzieła!


Złoto na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Znajdujesz się na dzikim zachodzie. Ziemie te kryją cenne kruszce, takie jak złoto. Poruszasz się za pomoca wagonu i próbujesz wydobyć spod ziemi jak najwięcej złota. Czas, start!


Koparka na wagę złota

Ocena gry

W tej grze operujesz super koparą, która ma mozliwość dostania się pod ziemię. A co pod nią się kryje? wielki skarb- złoto! postaraj się wydobyć jak największą ilość tego cennego kruszcu!


Popularne gry

 • Logiczne
 • Czekoladowe Krążki

  Czekoladowe Krążki

  Oglądana: 1665 ocena: 0.00

 • Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

  Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

  Oglądana: 1124 ocena: 0.00

 • Gra w szachy z robotem

  Gra w szachy z robotem

  Oglądana: 1080 ocena: 0.00

 • Logiczne bąbelki

  Logiczne bąbelki

  Oglądana: 928 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 873 ocena: 0.00

Reklama

cookie