Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Logiczne 122 gier

Misja: złoto

Ocena gry

Przed Toba ważna misja! Musisz wydobyć spod ziemi jak najwięcej złota! Daj z siebie wszystko!


Gra Bubble Shooter fun

Ocena gry

Przed Tobą gra z serii Bubble Shooter. twoim zadaniem jest strzelanie kulkami tego samego koloru tak, aby znalazły się obok siebie. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Logiczne bąbelki

Ocena gry

Na planszy tej gry będziemy mieli bardzo dużo różnego rodzaju i koloru bąbelek. Mamy także na samym dole planszy działko z którego będziemy kulkami do tych bąbelek strzelać. Należy to robić w taki sposób aby obok siebie znalazło się minimum trzy takiego samego koloru kulki.


Zabawa ekologiczna dla dzieci

Ocena gry

Darmowa gra ekologiczna dla dzieci czeka już na Was. W tej grze niemal przez cały czas będziemy zajmowali się segregacją do pojemników odpowiednich odpadów. Do naszej dyspozycji jest działko którym sterujemy w taki sposób aby odpowiedniego koloru przedmioty wpadały do pojemników takiego samego koloru.Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

Ocena gry

Przed Tobą kilkanaście wspaniałych plansz pełnych ciekawych przygód. Będziesz musiał wykazać się w nich kreatywnością. Zagraj kulkami i postaraj się zdobyć całą pulę nagród!


Sudoku dla dzieci

Ocena gry

Ta gra to sudoku, które znają pewnie wszyscy. Tym razem jednak wersja, w którą będziesz mógł zagrać jest łatwiejsza i przeznaczona głównie dla dzieci. Postaraj się wygrać wszystkie plansze.


Turniej Minigier

Ocena gry

Teraz będziesz mógł się zmierzyć nie tylko w jednej grze i konkurencji, ale w całej kolekcji krótkich minigier. Sprawdź, czy podołasz każdej z nich!


Wielka ucieczka z garażu

Ocena gry

W tej gierce musisz się wydostać ze starego garażu. Odnajdź wszystkie przedmioty z listy, które moga Ci w tym pomóc i nie zwlekaj ani chwili!


Serduszkowa gierka

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się sterowaniem sercami. Musisz doprowadzić do tego, aby wszystkie serduszka jednego koloru były po odpowiedniej stronie planszy, a drugiego koloru po innej stronie. Grasz myszką.


Profesjonalny hydraulik online

Ocena gry

Jako prawdziwy profesjonalista musisz się wykazać zdolnościami hydraulicznymi. Podłącz wodę tak, aby doprowadzić ją od zaworu wprost do studzienki kanalizacyjnej.


Popularne gry

 • Logiczne
 • Czekoladowe Krążki

  Czekoladowe Krążki

  Oglądana: 1665 ocena: 0.00

 • Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

  Przygoda z kulkami Gra dla dzieci

  Oglądana: 1124 ocena: 0.00

 • Gra w szachy z robotem

  Gra w szachy z robotem

  Oglądana: 1079 ocena: 0.00

 • Logiczne bąbelki

  Logiczne bąbelki

  Oglądana: 928 ocena: 0.00

 • Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Zabawa ekologiczna dla dzieci

  Oglądana: 872 ocena: 0.00

Reklama

cookie