Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 52 gier

Kolorowanka Dragon Ball

Ocena gry

Kolorowanie Dragon Ball takie zadanie czeka nas w tej grze. Obok znajduje się paleta barw którą musimy wykorzystać w tym celu. Gramy myszką. Powodzenia!


Pokoloruj ciuchcię

Ocena gry

W tej grze czeka nas bardzo przyjemne zadanie jakim jest pokolorowanie ciuchci. Obok znajduje się paleta barw które musimy nanieść na biały obrazek. Gramy za pomocą myszki.


Pokoloruj samochód

Ocena gry

Ta gra to prawdziwa kolorowanka która działa na wyobraźnię grającego. Należy pokolorować auto w taki sposób by nam się podobało. Obok znajduje się paleta barw. Gramy myszką.


Pokoloruj Harrego

Ocena gry

Nasz bohater który znajduje się na obrazku jest niepokolorowany. Właśnie to zadanie będzie nas czekało w tej grze. Obok znajduje się paleta kolorów które będą nam potrzebne do tego zadania.Kolorowa betoniarka

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę to zobaczymy niepokolorowany obrazek. Obok znajdują się kolory które należy nanieść na ilustrację. Do dzieła!


Kolorowa Dora i Diego

Ocena gry

Nasi bohaterowie tym razem znaleźli się na obrazku który jest niepokolorowany. Możemy to uczynić gdy naciśniemy play. Mamy wiele kolorów do wyboru. Powodzenia!


Malowanka Dora

Ocena gry

Czeka nas naprawdę ciekawe zadanie. Na ekranie zobaczymy obrazek na którym jest Dora. Musimy go jednak pokolorować ponieważ jest cały biały. Z boku znajduje się paleta barw.


Pokoloruj Dorę i Diego

Ocena gry

Ta gra to coś dla chłopców i dziewczynek. Gdy ją włączymy zobaczymy niepokolorowany obrazek. Nasze zadanie będzie polegało na pokolorowaniu go według uznania.


Kolorowanka Dora i Diego

Ocena gry

Lubisz kolorowanki? To właśnie gra dla Cb. Musimy pokolorować ten piękny obrazek na którym widnieje Dora i Diego. Zróbmy to starannie. Mamy wiele kolorów do wyboru. Do dzieła!


ArtPad

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz malować, to ta gra jest dla Ciebie! Masz do dyspozycji mnóstwo farb i kolorów. Postaraj się stworzyć coś naprawdę extra!


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Elsa Koloruje

  Elsa Koloruje

  Oglądana: 1135 ocena: 0.00

 • Pony Kolorowanka

  Pony Kolorowanka

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Księżniczka

  Kolorowanka Księżniczka

  Oglądana: 1049 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Ślub

  Kolorowanka Ślub

  Oglądana: 1031 ocena: 0.00

 • Nasze Łóżko

  Nasze Łóżko

  Oglądana: 971 ocena: 0.00

Reklama

cookie