Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 52 gier

Kosmiczne Malowanie

Ocena gry

W tej malowance mamy do wyboru trzy statki kosmiczne i Astronaute . Sam Kosmos pobudza naszą wyobraźnię a na dodatek sami możemy dobrać kolorystyke jak to w kolorowankach . Więc do dzieła i daj kolory tym wspaniałym obrazką . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanka Egipt

Ocena gry

W tej Kolorowance mamy do wyboru Budowle z Egiptu . Po wyborze mamy bardzo dużo kolorów miedzy którymi możemy wybierać . Idealne zajęcie dla osób które to lubią. Najważniejsza jest nasza wyobraźnia w tej grze . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanka Dinazaurów

Ocena gry

W tej odsłonie gry do pokolorowania mamy Dinozaury. Dinozaury można wybierać . Gra jest ciekawa ponieważ każdy dinozaur ma wiele elementów do pokolorowania ,a także jest do wyboru bardzo wiele kolorów . Do gry bardzo potrzebna jest super wyobraźnia więc jeśli ją masz to nie czekaj do dzieła Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Tancerzy

Ocena gry

W tej odsłonie gry do pokolorowania mamy Tancerzy . Postacie można wybierać . Gra jest ciekawa ponieważ każda postać ma wiele elementów do pokolorowania ,a także jest do wyboru bardzo wiele kolorów .Do tego potrzebna będzie nam myszka .Kolorowanie Elementów Cyrku

Ocena gry

Śmieszne obrazki do kolorowania ? tak to dlatego , że to obrazki na których są elementy cyrku . Wystarczy pokolorować i cieszyć oko tymi wesołymi obrazkami . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Czekolady

Ocena gry

Gra która przyciągnie oko każdego . W tej odsłonie kolorowanki będziemy kolorować czekoladę . Czyli to co uwielbia każdy . Pomalujmy ją najlepiej jak potrafimy jedyny minus tej gry to jest to , że później nie można jej skosztować . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Malowanka

Ocena gry

W tej grze po włączeniu jedyne co musimy zrobić to wybrać kolorowankę i cieszyć sie kolorowaniem . W grze to wyboru jest bardzo wiele kolorów więc każdy który będzie to malował zrobi to jak tylko będzie chciał . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Malowanie Balonów

Ocena gry

Kolejna Kolorowanka ? Nie ta gra nie jest wcale taka prosta . Musimy dobierać odpowiednie kolory do kontur poruszających się balonów , a później klikając nadać im barwę.Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Misiów

Ocena gry

Ta gra to nic innego jak kolorowanie obrazków z Misiami . Bardzo przyjemna gra w której oko cieszą Misie . Zadanie jest proste wystarczy wybierać kolory i klikać na odpowiednie miejsca na obrazku . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanie Obrazków

Ocena gry

Kolejna gra z Grupy Kolorowanek . Ulubione zajęcie dla Dzieci . W tej grze spełni się każdy który to lubi . wystarczy uruchomić grę wybrać odpowiedni kolor z szerokiej grupy kolorów i kolorować . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Elsa Koloruje

  Elsa Koloruje

  Oglądana: 835 ocena: 0.00

 • Pony Kolorowanka

  Pony Kolorowanka

  Oglądana: 818 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Księżniczka

  Kolorowanka Księżniczka

  Oglądana: 748 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Ślub

  Kolorowanka Ślub

  Oglądana: 740 ocena: 0.00

 • Pokoloruj Maskę

  Pokoloruj Maskę

  Oglądana: 709 ocena: 0.00

Reklama

cookie