Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 52 gier

Kolorowanie Samochodzika

Ocena gry

Ta kolorowanka rożni się tym od innych , że w niej kolorujemy fragment bajki znanej dla nas Auta . Na obrazku pokazana jest naprawa i wymiana kół Zygzaka Maquina . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Przerysuj Buta

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz robić to jechać po punktach klawiszem myszki tak , aby połączone punkty stworzył buta . Jest to bardzo ciekawe i interesujące zajęcie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Malowanie Obrazu

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę Kotki , która jest artystką . Musimy namalować obraz od podstaw . Najpierw kontury , oczy , i cała reszta . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Malujemy

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na , którym znajduje się księżniczka . Nie jest to trudne zadanie ponieważ mamy do wyboru dużą paletę kolorów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Kolorujemy

Ocena gry

Pokoloruj bardzo ciekawy obrazek . Po ukończeniu malowania ukaże się bardzo kolorowy i ciekawie pokazany obrazek , który zaciekawi i jeszcze bardziej pobudzi Twoją wyobraźnię więc do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Malowanie Fastfood

Ocena gry

Kolejna odsłona kolorowanki . W niej mamy do pomalowania nasze ulubione jedzenie . Fastfood tylko czeka , aż go wymalujemy . Pamiętajmy o tym , że kolorystyka zależy tylko i wyłącznie od nas . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Kolorowanka Ptaki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest kolorowanie ptaków . Na wstępie gry mamy do wyboru cztery rodzaje najbardziej znanych ptaków . Co najlepsze nie musimy im nadać prawdziwych kolorów tu wszystko zależy od naszej wyobraźni . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Wielkanocne Malowanie

Ocena gry

Nadajmy kolory kartce wielkanocnej. Na pewno każdy z nas kiedyś taką robił . Teraz jest to wiele prostsze wystarczy uruchomić grę kliknąć pędzlem na odpowiedni kolor i wymalować elementy na kartce . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Wiejskie Malowanko

Ocena gry

Jak to na wsi tak i w naszej kolorowance internetowej . Wiele kolorów ciekawe rzeczy zwierzęta . Każdy z nas kiedyś przebywał na wsi a może warto Do tego potrzebna będzie nam myszka .zajrzeć do naszej kolorowanki i nadać kolorów tym biało-czarnym obrazką .


Malowanie Tatuażu

Ocena gry

Jak to tatuaże posiadają bardzo dużo elementów , które możemy pomalować w dowolny sposób dzięki temu że po lewej stronie i na dole mamy do wyboru niesamowicie dużo kolorów dzięki czemu te tatuaże się całkiem odmienią . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Elsa Koloruje

  Elsa Koloruje

  Oglądana: 835 ocena: 0.00

 • Pony Kolorowanka

  Pony Kolorowanka

  Oglądana: 817 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Księżniczka

  Kolorowanka Księżniczka

  Oglądana: 748 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Ślub

  Kolorowanka Ślub

  Oglądana: 740 ocena: 0.00

 • Pokoloruj Maskę

  Pokoloruj Maskę

  Oglądana: 708 ocena: 0.00

Reklama

cookie