Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Gotowanie 74 gier

Gra Praca w fast foodzie

Ocena gry

Za pomocą strzałek, spacji i klawisza enter możesz przygotowac przepyszne hamburgery. Jest tylko jeden warunek. Przygotowywane bułki muszą być identyczne z tymi, których życzą sobie klienci!


Gra Gotowanie

Ocena gry

Przed Tobą trudne zadanie. Musisz przyrządzić dokładnie taki posiłek, jaki klient sobie zamówił. Postaraj się wykonac to zadanie jak najlepiej i jak najsprawniej!


Mistrz Posiłków

Ocena gry

Tym razem czekają Cie naprawdę trudne wyzwania kulinarne. Masz do wyboru dużo rozmaitych składników i narzędzi kuchennych. Włóz w zadanie wiele serca i wysiłku, a efekt na pewno będzie zadowalający!


Luigi i lekcja gotowania

Ocena gry

Jeżeli chcesz poznać tajemnice gotowania kucharza Luigi, to koniecznie musisz włączyć tę grę! Postępuj zgodnie ze wskazówkami i przyrządź najlepsze potrawy na świecie!Gra Praca w barze

Ocena gry

Dostałeś właśnie prace w barze. Postaraj się przygotowywać posiłki zgodnie z życzeniami klientów. Aby dowiedzieć się jak wykonać dany posiłek, najedź na rysunek myszką. Zakasuj rękawy i do dzieła!


Gra Najlepszy kucharz

Ocena gry

Jesteś kucharzem w mega popularnej restauracji, dlatego masz dużo zamówień i dużo gości. Musisz zapamiętać polecenie i przygotować posiłek jak najszybciej i jak najlepiej tylko umiesz. Powodzenia!


Gra Praca w cukierni

Ocena gry

W grze pracujesz w cukierni. Używając przycisków ze strzałkami musisz dopasować odpowiednie ciastko do foremki. Skoncentruj się i do dzieła!


Gra Piekarz- Ciastkarz

Ocena gry

Jesteś piekarzem i ciastkarzem. Musisz zadbać o to, aby upiec desery zgodnie z zamówieniem klientów.Zrób to zanim talerz zniknie z taśmy!


Bella i jej piekarnia

Ocena gry

Pomóz Belli prowadzić piekarnię i obsługiwać klientów zgodnie z ich życzeniami. Realizuj ich zamówienia, aby zdobyć jak najwięcej punktów i pieniędzy.


Lekcja pieczenia z Maggie

Ocena gry

Maggie, to najlepsza kucharka na świecie. Ty mozesz już dziś pobrać u niej lekcje. Twoim zadaniem jest upieczenie, a następnie udekorowanie tortu zgodnie z instrukcjami. Sterujesz myszką. Gotowy? Start!


Popularne gry

 • Gotowanie
 • Gra deser lodowy

  Gra deser lodowy

  Oglądana: 1772 ocena: 0.00

 • Gra Pyszne Sushi

  Gra Pyszne Sushi

  Oglądana: 1486 ocena: 0.00

 • Kairi super lodziarnia

  Kairi super lodziarnia

  Oglądana: 1485 ocena: 0.00

 • Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

  Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

  Oglądana: 1475 ocena: 0.00

 • Pracownik pizzerii

  Pracownik pizzerii

  Oglądana: 1468 ocena: 0.00

Reklama

cookie