Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Gotowanie 74 gier

Gotuj z Mistrzem Kuchni

Ocena gry

W tej grze poznasz przepis na najlepsze potrawy. Musisz postępować zgodnie ze wskazówkami, a staniesz się najlepszym kucharzem!


Najlepsze ciastka pod słońcem

Ocena gry

W grze otrzymujesz mnóstwo składników, z których możesz przyrządzić pyszne ciasteczka. Postaraj się zrobić najlepsze ciastka na świecie!


Praca w barze z Fast Foodami

Ocena gry

Dostałeś pracę w barze z fast foodami. jak sama nazwa wskazuje musisz realizować zamówienia swoich klientów najszybciej jak potrafisz! Każdego dnia musisz zarobić także określoną ilość pieniędzy. Musisz więc dać z siebie wszystko!


W Fabryce czekolady

Ocena gry

Jesteś pracownikiem fabryki słodyczy. Postaraj się wykonywać swoje zajęcie jak najlepiej! Musisz realizować zamówienia klientów wykonując dokładnie takie ciastka i inne smakołyki, o jakich marzą.Praca Belly w piekarni

Ocena gry

Belly pracuje w piekarni. To jej nowa praca. Pomóż jej jak najlepiej realizować swoje zadania. Sprzedawaj swoim pracownikom produkty, które sobie zamówią. Każdego dnia musisz zdobyć określoną kwotę.


W sushi barze

Ocena gry

W tej grze będziesz pracował w barze sushi. Twoim zadaniem jest realizowanie zamówień klientów. Musisz wykazać się sprawnością i sprytem!


Sprzedawca w barze szybkiej obsługi

Ocena gry

Praca w barze szybkiej obsługi wymaga sprawności i sprytu. Postaraj się jak najszybciej realizować zamówienia klientów. Wkładaj w to całe swoje serce tak, aby przyrządzone posiłki były naprawdę dobre.


Gotuj z faraonem

Ocena gry

Weź udział w nietypowej lekcji gotowania, którą przygotował dla Ciebie sam faraon. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie otrzymasz w grze i naucz się gotować najlepsze posiłki na świecie!


Cukiernia Josie

Ocena gry

Pomóż Josie poprowadzić własną cukiernię. Musisz sprawnie i szybko realizować swoich klientów. Im lepiej to zrobisz, tym dostaniesz wiekszy napiwek. Twoim celem jest zarobienie jak najwięcej sumki pieniędzy.


Otwarcie Sushi Baru

Ocena gry

Prowadzenie sushi baru nie jest łatwym zadaniem. Musisz sprawnie i szybko przygotować posiłki dla swoich klientów, gdyż bywają oni naprawdę niecierpliwi.


Popularne gry

 • Gotowanie
 • Gra deser lodowy

  Gra deser lodowy

  Oglądana: 1773 ocena: 0.00

 • Gra Pyszne Sushi

  Gra Pyszne Sushi

  Oglądana: 1488 ocena: 0.00

 • Kairi super lodziarnia

  Kairi super lodziarnia

  Oglądana: 1486 ocena: 0.00

 • Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

  Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

  Oglądana: 1476 ocena: 0.00

 • Pracownik pizzerii

  Pracownik pizzerii

  Oglądana: 1470 ocena: 0.00

Reklama

cookie