Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Gotowanie 74 gier

Gra Nauka pieczenia pizzy

Ocena gry

Dzięki tej grze nauczysz się nowego, niebanalnego dania, którym jest pizza z chleba. Postępuj zgodnie z instrukcjami,a niebawem staniesz się mistrzem kuchni!


Gra Pizza Passion

Ocena gry

Jesteś pracownikiem jednej z najlepszych pizzerii. Pokaż, że nadajesz się do tej pracy i jesteś prawdziwym profesjonalistą. Twoim zadaniem jest podrzucanie pizzy jak najwyżej. Z każdym rzutem otrzymujesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej.


Kairi super lodziarnia

Ocena gry

Kairi, to jedna z najpopularniejszy lodziarni, dlatego jest w niej bardzo dużo klientów. Twoim zadaniem jest przygotowanie przepysznych deserów lodowych. Powodzenia!


Gra deser lodowy

Ocena gry

Tym razem twoim zadaniem jest przyrządzenie najlepszego deseru lodowego. Wykorzystaj wszystkie składniki, które masz do dyspozycji i stwórz kompozycję doskonałą!Praca w lodziarni

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest przyrządzanie kolorowych deserów lodowych. Uzyj wyobraźni i dekoruj lody jak najbardziej wymyślnie, postaraj się przy tym zachować ich przepyszny smak!


Pracownik lodziarni

Ocena gry

Dostałeś nową pracę w lodziarni. Postaraj się przyrządzać najbardziej smakowite lody w okolicy zdobywając przy tym jak najwięcej nowych klientów!


Gra Praca w barze szybkiej obsługi

Ocena gry

Na ekranie widzisz zamówienia swoich klientów. Musisz przygotowac im dokładnie takie same hamburgery. Powodzenia!


Gra Fast Food

Ocena gry

Bar Fast Food, to bardzo ciężka praca. Musisz być stale w ruchu i jak najszybciej obsługiwać swoich klientów. Daj z siebie wszystko i staraj się jak najsprawniej realizować zamówienia!


Gra Najlepsze hamburgery Deluxe

Ocena gry

W grze masz do wyboru rozmaite dodatki: musztardę, ketchup, majonez, bekon i wiele, wiele innych! Stwórz z nich najlepszego hamburgera na świecie! Sterujesz myszką.


Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

Ocena gry

Postępuj zgodnie z instrukcjami,a nauczysz się robić przepyszne hamburgery. Zobacz jakich potrzebujesz składników oraz w jakiej kolejności i ilości je łączyć, aby wyszedł pyszny posiłek. Powodzenia!


Popularne gry

 • Gotowanie
 • Gra deser lodowy

  Gra deser lodowy

  Oglądana: 1773 ocena: 0.00

 • Gra Pyszne Sushi

  Gra Pyszne Sushi

  Oglądana: 1488 ocena: 0.00

 • Kairi super lodziarnia

  Kairi super lodziarnia

  Oglądana: 1486 ocena: 0.00

 • Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

  Gra Tessa i jej pyszne hamburgery

  Oglądana: 1476 ocena: 0.00

 • Pracownik pizzerii

  Pracownik pizzerii

  Oglądana: 1470 ocena: 0.00

Reklama

cookie