Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Farmerskie 53 gier

Opieka nad końmi

Ocena gry

Gierka dla prawdziwych miłośników koni. Twoim zadaniem jest opieka nad końmi.Postaraj się zadbać o nie tak, aby wyrosły zdrowo i czuły się wspaniale.


Farma dekoracja

Ocena gry

Przemyśl wystrój swojej wymarzonej farmy i postaraj się urządzić właśnie taką samą!


Budowa farmy Gra online

Ocena gry

W tej grze masz szansę wybudować taką farmę o jakiej zawsze marzyleś. Zadbaj o każdą wolną przestrzeń i stwórz miejsce swoich marzeń od podstaw!


Gra Baśniowy Ogród

Ocena gry

W tym Baśniowym Ogrodzie ukryły się litery. Musisz he wszystkie odszukać jak najszybciej! Do dzieła!Gra Opieka nad warzywnym ogrodem

Ocena gry

Musisz zająć się tym ogrodem najlepiej jak potrafisz! Zadbaj o swoje rośliny, warzywa i kwiaty tak, aby pięknie wyrosły i cieszyły oko!


Wielbiciel zieleni

Ocena gry

W grze czeka na Ciebie niebanalne zadanie. Na pewno nie zawiodą się ci, którzy uwielbiają zieleń i rośliny! Musisz wyhodować najpiękniejszego kwiatka na świecie!


Gra Ogrodnik

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zajęcie się ogrodem tak, aby wyglądał przepięknie, a rośliny kwitły w nim jak najdłużej! Włóż w to zadanie wiele serca, bo tylko tak wykonasz je z pieknym efektem!


Opieka nad ogrodem

Ocena gry

Sprawdź swoich sił w roli ogrodnika. Postaraj się zadbać o swoje rośliny tak, aby przepięknie rozkwitły i cieszyły oczy swoją urodą. Pamiętaj, że aby praca przynosiła efekty musisz włożyć w nią całe swoje serce!


Gra Farmer

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać farmera. Musisz zajmować się swoimi roślinami i zwierzętami jak najlepiej. Postępuj zgodnie z instrukcjami tak, aby Twoja farma zaczęła przynosić korzyści!


Gra Farm Craft

Ocena gry

Sprawdz, czy nadajesz się do zarządzania farmą. postaraj się zbudować wielkie gospodarstwo, pełne niesamowitych zwierząt i roślin. Spróbuj sprawić, aby Twoja farma stała się jedną z najlepiej prosperujących!


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Urządzanie farmy

  Urządzanie farmy

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

 • Gra dla miłośników ogrodów

  Gra dla miłośników ogrodów

  Oglądana: 1154 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 1121 ocena: 0.00

 • Gra Farma Kolorowanka

  Gra Farma Kolorowanka

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

 • Piękne kwiaty na farmie

  Piękne kwiaty na farmie

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie