Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Farmerskie 53 gier

Pocałunki na farmie

Ocena gry

Farm Frenzy, to kultowa gra, którą pokochały miliony. Tym razem Twoje zadanie nie będzie koncentrowało się na sadzeniu i dbaniu o roślinki, a będziesz sie musiał zająć samymi bohaterami gry. Musisz skraść swojej wybrance calusy w taki sposób, aby nikt was nie zauważył! Do dzieła!


Farm Frenzy Mahjong

Ocena gry

Witaj w świecie Farm Frenzy! Tym razem będziesz miał nieco inne zadanie niż uprawa roślin. Musisz znaleźć na kamiennych tabliczkach pary takich samych obrazków. Zdobywasz więcej punktów, im szybciej wykonasz zadanie!


Uwolnij kurczaki

Ocena gry

W tej grze musimy uwolnić jak największą liczbę kurczaków. W tym celu musimy je tak wystrzelić, aby przeleciały na druga stronę famy i było całkowicie bezpieczne. Czas, start!


Urządzanie farmy

Ocena gry

Jeżeli zawsze marzyłeś o swojej własnej farmie, to teraz możesz się sprawdzić w roli gospodarza. Postaraj się wprowadzić do farmy wszystkie niezbędne elementy oraz takei zwierzęta i przedmioty, które uwazasz za niezbędne na farmie marzeń!Gra Farma Kolorowanka

Ocena gry

Przed Tobą farmerska kolorowanka. Twoim zadaniem jest pomalowanie przedstawionego obrazka najlepiej jak potrafisz. Rusz wyobraźnią i stwórz krajobraz marzeń!


Piękne kwiaty na farmie

Ocena gry

Na swojej farmie postanowiłeś założyć mały ogródek z wielkimi skarbami przyrodniczymi. W tym miejscu wyrosły przepiękne kwiaty, które teraz wszyscy chcą od Ciebie kupić.


Gra dla miłośników ogrodów

Ocena gry

Uwielbiasz kwiaty i inne rośliny? nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Postaraj się wyhodować napiękniejsze rosliny w całej okolicy!


Gra farmerska online

Ocena gry

W grze czeka na Ciebie ważne zadanie. Musisz wybudować własną farmę. Włącz gierkę i baw się najlepiej!


Budowa Farmy

Ocena gry

W tej grze możesz stworzyć farmę swoich marzeń, zadbaj o jej szczególy, zaplanuj co chcesz hodować oraz jakie rośliny uprawiać, a następnie dbaj o to, aby wydały one plony. powodzenia!


Ekologiczna farma

Ocena gry

W grze Twoim zadaniem jest opieka nad kurami. Postaraj się zadbać o nie najlepiej jak potrafisz tak, aby wyrosły zdrowo i znosiły zdrowe jajka.


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Urządzanie farmy

  Urządzanie farmy

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

 • Gra dla miłośników ogrodów

  Gra dla miłośników ogrodów

  Oglądana: 1154 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 1121 ocena: 0.00

 • Gra Farma Kolorowanka

  Gra Farma Kolorowanka

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

 • Piękne kwiaty na farmie

  Piękne kwiaty na farmie

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie