Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Farmerskie 53 gier

Owocowy rzut

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem bedzie rzucanie owocami do pięknych bohaterek gry, które znajdują się w domu i wyglądają przez okno. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Wiosenne ogrodowe porządki

Ocena gry

Wiosna, to czas, kiedy w ogrodzie należy zrobić wielkie porządki. pomóż bohaterce gry przywrócić ogród do stanu porządku tak, aby olśniewał swoją czystością i pięknym wyglądem!


W tajemniczym ogrodzie

Ocena gry

Witaj w tajemniczym ogrodzie! Musisz się z niego jak najszybciej wydostać, bo panują w nim złe fluidy. Aby to zrobić zbierz niezbędne przedmioty, które pomogą Ci w wydostaniu się z tego miejsca, a następnie kombinuj w jaki sposób, będziesz mógł stąd uciec. Rusz głową i znajdź najprostsze rozwiązania!


Szalony Farmer

Ocena gry

Ten farmer uwielbia adrenalinę! Przeżyj razem z nim niesamowite przygody pełne emocji! Postaraj się zdobyć przy tym jak największą ilość punktów! Powodzenia!Mała farmerka

Ocena gry

Ta mała bohaterka gry jest już farmerką. Pomóż jej dopilnować farmę pod nieobecność mamy. Zadbaj o zwierzęta oraz o rośliny, które znajdują się w gospodarstwie.


Dekorowanie ogrodu Lissy

Ocena gry

Ogród, który widzisz w tej grze wygląda naprawdę smutno, bo jest zaniedbany. Musisz się nim zająć! Zadbaj o każdy element wystroju tego miejsca tak, aby wyglądał naprawdę pięknie!


Szczęśliwy Ogród marzeń

Ocena gry

Dekorowanie ogrodu, to ważne i niełatwe zadanie. W tej grze będziesz mógł sprawdzić swoich sił w tej dziedzinie! Postaraj się stworzyć ogród marzeń, czyli miejsce,w którym będziesz czuł się naprawdę szczęśliwy!


W ogrodzie u Lolly

Ocena gry

Witaj w ogrodzie u Lolly! Musisz pomóc bohaterce podlewać kwiatki tak, aby wszystkie, które znajdują się na planszy były podobnego wzrostu i połączyły się w piękny bukiet! Czas, start!


Na wsi u Zombie

Ocena gry

W tej grze dostajesz się do wioski zombie. Twoim zadaniem jest pokonanie wszystkich potworów, które spotkasz na swojej drodze i wydostanie się na zewnątrz. Bądź ostrożny!


Express Farm Frenzy

Ocena gry

Ten Express zaprowadzi Cię prosto do kultowego świata farm frenzy. Postaraj się dojechać do końca planszy zdobywając przy tym jak największą ilość punktów!


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Urządzanie farmy

  Urządzanie farmy

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

 • Gra dla miłośników ogrodów

  Gra dla miłośników ogrodów

  Oglądana: 1154 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 1121 ocena: 0.00

 • Gra Farma Kolorowanka

  Gra Farma Kolorowanka

  Oglądana: 1013 ocena: 0.00

 • Piękne kwiaty na farmie

  Piękne kwiaty na farmie

  Oglądana: 935 ocena: 0.00

Reklama

cookie