Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Budowanie 111 gier

Gra Buldożer

Ocena gry

masz do dyspozycji wielki buldożer. Twoim zadaniem jest zniszczenie wszystkiego, co tylko spotkasz na swojej drodze. Powodzenia!


Karciana gra w wojnę

Ocena gry

Jeżeli lubisz gry strategiczne, to koniecznie odpal tę gierkę. Na początku wybierasz zamek i królestwo, następnie używając kart w odpowiedniej kolejności, niszczysz wroga oraz jego twierdzę. Pokonaj swojego przeciwnika i bądź najlepszym zawodnikiem!


Gra Atak Alpha online

Ocena gry

To miasto czeka nalot bombowy. Zdetonuj spadające ładunki wybuchowe.Aby uniknąć wybuchu, musisz nacisnąć klawisz na klawiaturze z odpowiednią literą. Naciskając spację zniszczysz wszystkie bomby znajdujące się aktualnie na planszy. Do dziela!


Winda w banku

Ocena gry

Bohater tej gry pracuje w banku. Już dawno dostałby awans, gdyby nie to, że zawsze się spóźnia, ponieważ zamiast korzystać z windy, to pokonuje dystans do swojego biura po schodach. Pomóż mu dotrzeć na najwyższe piętro jak najszybciej. Powodzenia! Biegnij ile sił w nogach!Gra zarządzanie nieruchomościami

Ocena gry

Zobacz, czy potrafisz zająć się działką i innymi nieruchomościami. Kup działkę, wybuduj na niej dom, następnie sprzedaj go z zyskiem! Powodzenia!


Gra Crusade 3

Ocena gry

Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika! Powodzenia!


Gra Rubble Trouble Tokyo online

Ocena gry

Celem tej gry jest Tokyo, a dokładniej zniszczenie go. Musisz zdemolować większość budynków tego miasta. Uważaj jednak, aby nie zdemolować ważnych ośrodków miejskich! Powodzenia!


Demolka wsi

Ocena gry

Czeka na Ciebie demolka wsi. Tym razem twoim zadaniem jest wysadzenie wsi w powietrze, tak, aby pozostały po niej tylko zgliszcza. Powodzenia!


Gra Przygoda z niszczeniem ściany 3

Ocena gry

Twoim zadaniem jest trafienie kulą w ściany zbudowane z drewnianych skrzyń tak, aby określoną ilość skrzyń spadła z metalowych podestów. Sterowanie za pomocą myszki.


Atak na królewską twierdzę

Ocena gry

Nastał czas wojny! Tym razem to ty atakujesz zamek w pobliskim królestwie, który zagraża Twojemu narodowi! Jesteś gotowy sprostać temu wyzwaniu?


Popularne gry

 • Budowanie
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3247 ocena: 10.00

 • Wielka bitwa budowlanych ekip

  Wielka bitwa budowlanych ekip

  Oglądana: 1432 ocena: 0.00

 • Akcja: wybuduj miasto

  Akcja: wybuduj miasto

  Oglądana: 1316 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 1269 ocena: 0.00

 • Wielka demolka miasta

  Wielka demolka miasta

  Oglądana: 1167 ocena: 0.00

Reklama

cookie