Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Budowanie 111 gier

Żarty z workami z wodą

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim żartownisiom! Dysponujesz w niej workami z wodą, a twoim zadaniem jest ich jak największą ilość na przechodzących ludzi. Bądź ostrożny, uważaj byś sam nie spadł z dachu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Wielki psikus

Ocena gry

Jeżeli lubisz psocić, to na pewno ta gra przyniesie ci duzo zabawy. Twoim zadaniem jest puszczenie małego cichacza tak, aby nikt go nie usłyszał. Postaraj się wykonać to zadanie! Sterownie spacją.


15-sekundowa misja

Ocena gry

Przed Tobą 15 ważnych sekund! W ciągu tego czasu musisz uderzać w gościa siedzącego przed Tobą na krześle. Możesz celować też zwierzęta, które się nad nim pojawiają. Za każde trafienie otrzymujesz punkty. Musisz ich zdobyć jak najwięcej!


Jazda w zatłoczonym metrze

Ocena gry

Nie każdy lubi jeździć metrem, w którym panuje ogromny zaduch. Musisz się pozbyć kilku swoich współpasażerów, żeby mieć miejsce dla siebie!Na Wyspach Bergamutach

Ocena gry

W tej wyspie jesteś posiadaczem niewielkiej wyspy, która jest dopiero na początku drogi ku rozwojowi. Postaraj się zadbać o elementy infrastruktury tak, aby wyspa rozrosła się do poważnych rozmiarów


Hulk i totalna demolka

Ocena gry

Hulk uwielbia demolować wszystko co napotka na swojej drodze, zwłaszcza, gdy jest zdenerwowany! Pomóz mu zniszczyć całe miasto. Musicie zrobić to jak najszybciej!


Konstrukcja hydrauliczna

Ocena gry

Jesteś hydraulikiem i czeka CIę trudne zadanie. Musisz tak wykonać konstrukcję rur łącząc je w odpowiedniej kolejności, aby woda, która przez nie przepływa dopłynęła do celu trasy, czyli do ujścia.


Wyzwanie dla Hydraulika

Ocena gry

Sprawdź, czy nadajesz się do profesji hydraulika. Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby poprowadzić przez nie wodę. Musisz tak to zorganizować, aby woda dopłynęła do celu i aby po drodze nie wyciekła ani kropla!


Aranżacja pokoju muzycznego

Ocena gry

Bohater tej gry marzy o tym, żeby mieć muzyczny pokój. Musisz mu w tym pomóc. Postaraj się udekorować ten pokój najlepiej jak potrafisz!


Projektowanie wnętrza sypialni

Ocena gry

Przed Tobą zadanie udekorowania sypialni. Postaraj się zadbać o każdy szczegół wystroju!


Popularne gry

 • Budowanie
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3247 ocena: 10.00

 • Wielka bitwa budowlanych ekip

  Wielka bitwa budowlanych ekip

  Oglądana: 1430 ocena: 0.00

 • Akcja: wybuduj miasto

  Akcja: wybuduj miasto

  Oglądana: 1315 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 1268 ocena: 0.00

 • Wielka demolka miasta

  Wielka demolka miasta

  Oglądana: 1166 ocena: 0.00

Reklama

cookie