Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Budowanie 111 gier

Wielkie konstruowanie figur

Ocena gry

W tej grze musisz pochwalić się umiejętnościami związanymi z odpowiednim dopasowaniem elementów. Postaraj się tak ułożyć podane elementy, aby dopasowały się one do narysowanej konturami figury.


Łączenie elementów kanału

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się niemałymi umiejętnościami. Połącz ze sobą odpowiednie elementy tak, aby stworzyć spójną całość!


Akrobaci w cyrku

Ocena gry

W grze musisz pomóc cyrkowym akrobatom wykonać swój popisowy numer! Daj z siebie wszytsko i postaraj się zrobić prawdziwe show!


Nowy Klub Disco

Ocena gry

Przed Tobą właściciel nowego klubu! juz niedługo nastąpi jego otwarcie, ale właściciel zupełnie nie wie, jak się ubrać na tę okazję. Pomóż mu dobrac odpowiednią stylizację!Nowy klub Habbo

Ocena gry

Habbo otwiera nowy klub. Pomóż mu zadbać o elementy wystroju i poprowadzić ten klub tak, aby zyskał jak najwięcej fanów i wiernych klientów!


Potyczki w nowym banku

Ocena gry

Witaj w nowo otwartym banku, gdzie pracownicy nie są jeszcze zgraną ekipą i toczą ze sobą walki! Pomóz bohaterce wygrac ten pojedynek!


W poczekalni w banku

Ocena gry

W tej grze pracujesz w banku. Musisz zająć się klintami, którzy w poczekalni spędzają naprawdę sporo czasu. Zadbaj o to, aby czuli się komfortowo!


Napad na nowowybudowany bank

Ocena gry

Właśnie udało ci się zbudować nowy bank! Niestety, od razu oko na niego zarzucili złodzieje. Nie pozwól im obrabować swojej nowej miejscówki! Musisz strzelać w rabusiów. używaj do tego broni. W zależoności od tego, w której windzie ukrywają się złodzieje, uzyj klawisza A, S lub D. Uważaj! Nie strzelaj w niewinnych!


WIelka Budowa Miasta

Ocena gry

W grze masz do dyspozycji własne miejsce, na którym musisz wybudować całe miasto. Musisz zaplanować od podstaw i nadzorować jego budowę. Myśl logicznie. Musisz stworzyć miasto przyjazne jego mieszkańcom!


Nie dopuść do zaślubin!

Ocena gry

Twój ukochany chce wyjść za swoją aktualną dziewczynę. Nie możesz do tego dopuścić, bo wciąż go kochasz! Postaraj się nie dopuścić do tej ceremonii! Zrób wszystko, aby zepsuć to przyjęcie!


Popularne gry

 • Budowanie
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3381 ocena: 10.00

 • Wielka bitwa budowlanych ekip

  Wielka bitwa budowlanych ekip

  Oglądana: 1565 ocena: 0.00

 • Akcja: wybuduj miasto

  Akcja: wybuduj miasto

  Oglądana: 1465 ocena: 0.00

 • Zdemoluj budynki w mieście

  Zdemoluj budynki w mieście

  Oglądana: 1389 ocena: 0.00

 • Wielka demolka miasta

  Wielka demolka miasta

  Oglądana: 1290 ocena: 0.00

Reklama

cookie