Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe 194 gier

Piłka Nożna Wielki turniej

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest strzelenie jak największej ilości goli! Za pomocą myszki wybierz pozycje i siłę z jaką chcesz kopnąć piłkę i wykonaj atak prosto na bramkę przeciwnika!


Wielki turniej w Piłce ręcznej

Ocena gry

Piłka ręczna, to bardzo wymagający sport. Wybierz drużynę, którą chcesz reprezentować i postaraj się doprowadzić ją do zwycięstwa. Nie marnuj czasu- do dzieła!


Piłka Ręczna turniej

Ocena gry

Przed Tobą Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej. Jesteś trenerem jednej z drużyn. Postaraj się doprowadzić ją do zwycięstwa! Sterujesz myszką.


Gra Parkour: Przygoda Mario

Ocena gry

Mario uwielbia Parkour. Pomóż mu przejść jak najwięcej etapów gry wykonują przy tym rozmaite sztuczki i triki!Parokour niesamowita animacja

Ocena gry

Lubisz oglądać niesamowite animacje? W takim razie musisz koniecznie sprawdzić tą także! Na pewno nie będziesz żałował tych kilku minut!


Gra parokour

Ocena gry

W tej grze poznasz tajniki sztuki Parkour. Poruszaj się po mieście wykonując triki i długie skoki i przeskoki. Sterujesz myszką. Opanuj tę dyscyplinę do perfekcji!


Wyławianie kanapek z Lilo i Stich

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohaterów kreskówki Lilo i Stich. Twoim zadaniem jest złowienie pod wodą jak największej ilości kanapek. Sterowanie: strzałki, spacja. Powodzenia!


Misja: wyławianie przedmiotów z wody

Ocena gry

Ten nurek ma do wykonania ważne zadanie. Musi wyłowić wszystkie cenny przedmioty, które znajdują się pod wodą. A Ty możesz mu w tym pomóc! Do dziela!


Pływanie

Ocena gry

W tej grze musisz pokonać wskazane dystanse na basenie. Postaraj się tak wyćwiczyć swoje umiejętności, że gdy weźmiesz udział w zawodach pływackich, to bez wahania zajmiesz pierwsze miejsce. Naciskamy strzałki na zmianę aby pływać oraz Spacja do zanurzenia się. Daj z siebie wszystko!


Nurek pod wodą

Ocena gry

Wciel się w rolę nurka i wyłów z jeziora zatopione cenne przedmioty. Uważaj na ryby oraz spadające butelki i inne śmiecie. Skoncentruj się i pokaż, że jesteś profesjonalistą w swoim fachu!


Popularne gry

 • Sportowe
 • Turniej piłki nożnej

  Turniej piłki nożnej

  Oglądana: 1696 ocena: 10.00

 • Trening na siłowni

  Trening na siłowni

  Oglądana: 1337 ocena: 0.00

 • Gra dogrywka w rzuty karne

  Gra dogrywka w rzuty karne

  Oglądana: 1280 ocena: 0.00

 • Turniej w Piłkarzyki

  Turniej w Piłkarzyki

  Oglądana: 1200 ocena: 0.00

 • Mistrzowski turniej w tenisa

  Mistrzowski turniej w tenisa

  Oglądana: 1156 ocena: 0.00

Reklama

cookie