Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe 194 gier

Tenis ziemny

Ocena gry

Zobacz, czy potrafisz grac w tenisa i ile treningu Ci jeszcze zostało, żeby być mistrzem w tej dyscyplinie! Stań do walki o tytuł mistrza tenisa i postaraj się pokonać wszystkich swoich rywali. Sterowanie: strzałki, spacja - odbijanie piłki. Powodzenia!


Mistrzostwa w piłkę nożną: rozgrywki zwierząt

Ocena gry

Tym razem czekają Cię pełne emocji zawody w piłkę nożną. Do boju staną dwa składy. Oba składają się ze zwierząt. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Gracz 1: strzałki, gracz 2: W,A,S,D. Zmierz się ze swoim przyjacielem i sprawdźcie, kto lepiej ogarnia temat!


Strzelanie goli do bramki trening

Ocena gry

Trening to podstawa sukcesu. Tym razem masz szansę potrenować celność swoich strzałów. Wybierz odpowiednią moc oraz siłę wykopu i postaraj się trafić do celu. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa, daj z siebie wszystko!


Piłka nożna: Mistrzostwa w Japonii

Ocena gry

Przenieś się do Japonii i weź udział w ważnym turnieju piłki nożnej. Wybierz swoją drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa! Zostaw swoich przeciwników daleko w dole tabeli!Turniej piłki nożnej

Ocena gry

Wybierz sobie drużynę piłkarską i stan do boju o puchar i tytuł najlepszej drużyny turnieju! Poruszasz zawodnikami za pomocą strzałek oraz klaiwszami X i C(strzelanie). Do boju!


Turniej w Piłkarzyki

Ocena gry

Lubisz grę w piłkarzyki? Zagraj więc koniecznie rundę w tej grze! Twój rywal jest juz na poziomie mistrza, musisz więc być uważny starając się go przechytrzyć! Musisz mu dorównać, aby wygrać ten pojedynek! Sterujesz myszką, a shiftem bronisz.


Gra Snooker

Ocena gry

Zagraj w kultową gierkę Snooker. Postępuj zgodnie z instrukcjami, dokonaj wstępnych ćwiczeń, dużo graj, a wkrótce możesz zostać nawet mistrzem tej dyscypliny! Powodzenia!!


Snooker game

Ocena gry

Jeżeli znasz kultową grę Snooker, to włączając tę grę na pewno się nie zawiedziesz! Przenieś się w świat Snooker Game i przezyj niesamowite chwile! Wszelkie instrukcje otrzymasz podczas ładowania się kolejnych planszy.


Kultowa gra Snooker

Ocena gry

Stań do walki z rywalem w konkurencji w grze Snooker. Postaraj się wyeliminować wszystkich swoich przeciwników! Masz do wyboru dwa etapy. Dla początkujących polecamy etap łatwiejszy, ale później oczywiście przenies się na trudniejszy poziom i staw czoło prawdziwej konkurencji!


Gra w Bilard

Ocena gry

Przed Tobą turniej w bilarda. Koniecznie musisz wziąć udział w tych rozgrywkach! Stań do walki z przeciwnikami i zostań mistrzem billarda! Powodzenia!


Popularne gry

 • Sportowe
 • Turniej piłki nożnej

  Turniej piłki nożnej

  Oglądana: 1678 ocena: 10.00

 • Trening na siłowni

  Trening na siłowni

  Oglądana: 1320 ocena: 0.00

 • Gra dogrywka w rzuty karne

  Gra dogrywka w rzuty karne

  Oglądana: 1260 ocena: 0.00

 • Turniej w Piłkarzyki

  Turniej w Piłkarzyki

  Oglądana: 1185 ocena: 0.00

 • Mistrzowski turniej w tenisa

  Mistrzowski turniej w tenisa

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

Reklama

cookie