Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Przygodówki 85 gier

Ucieczka bohatera HOBO 3

Ocena gry

Hobo chce się wydostać z więzienia, a Ty musisz mu w tym pomóc! Zaplanuj wycieczkę, dzięki której bohater opuści więzienne mury!


Atomówki ratują świat

Ocena gry

Świat stanął przed ogromnym niebezpieczeństwem! Atomówki muszą stawić czoła tym niszczycielom! Sterujesz posługując się strzałkami oraz spacją. Klawiszem X zmieniasz bohaterkę gry. Do boju!


Stworek Hopek i jego przygody

Ocena gry

Stworek Hopek uwielbia przygody. Przeżyj razem z nim jedną z przygód. Po drodze zbieraj wszystko, co może ci przynieść bonusowe punkty. Sterujesz strzałkami.


Życie Hina

Ocena gry

Przed Toba gra typu symulator. Jeżeli znasz simsy, to na pewno szybko odgadniesz zasady tej gierki. Musisz towarzyszyć głównemu bohaterowi gry w jego codziennym życiu.Na ratunek Kurczakom z KFC

Ocena gry

Ten Kurczak postawił sobie za cel obronę swoich przyjaciół przed wielkim koncernem KFC. Pomóż mu uratować pozostałe kurczaki przed śmiercią!


Przygody małego kotka

Ocena gry

Przeżyj pełną zabawy przygodę z kotem Fluffi. Przeprowadź kotka do drzwi po drugiej stronie kuchni, aby wygrać kolejny etap musisz kliknąć na kostkę.


Gra Przygody Lugisa

Ocena gry

Lugis przeżywa przygody równie często, co Mario. Przed nim kolejne wyzwanie. Musisz przejść wszystkie plansze. Po drodze zbieraj monety, dzięki którym zdobędziesz odpowiednią ilość punktów, która jest ci potrzebna do ukończenia poszczególnych etapów. Sterowanie strzałkami i spacją.


Wyzwanie Waluigi

Ocena gry

Przed Tobą Waluigi, przyjaciel Mario. Pomóz mu przejść wszystkie etapy gry. Po drodze zbieraj monety. postaraj się zdobyć ich jak najwięcej. Sterujesz strzałkami i spacją.


Punktualność Suzy

Ocena gry

Punktualność nie jest mocną stroną bohaterki naszej gry. Pomóż jej jak najszybciej ogarnąć się do wyjścia, bo innaczej spóźni się na lekcje i będzie miała problemy!


Najlepszy uczeń w szkole

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych uczniów w klasie. Twoim zadaniem jest udzielanie pomocy innym uczniom, którzy jej potrzebują. Za każdą pomoc otrzymujesz punkty. Powodzenia!


Więcej gier:

kreskowki

Popularne gry

 • Przygodówki
 • Misje Snajperskie Foxy

  Misje Snajperskie Foxy

  Oglądana: 4418 ocena: 10.00

 • Wyzwanie Waluigi

  Wyzwanie Waluigi

  Oglądana: 2223 ocena: 0.00

 • Przygody rozrabiaki

  Przygody rozrabiaki

  Oglądana: 2192 ocena: 0.00

 • Gra Przygody Lugisa

  Gra Przygody Lugisa

  Oglądana: 2109 ocena: 0.00

 • Przygody małego kotka

  Przygody małego kotka

  Oglądana: 2076 ocena: 0.00

Reklama

cookie