Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Przygodówki 85 gier

Wyprawa Sonica na motorze

Ocena gry

Sonic uwielbia przygody! Tym razem możesz przeżyć razem z nim pełną emocji wyprawę na motorze. Po drodze staraj się unikać wszelkich przeszkód i zdobyć jak najwięcej punktów!


Sonic: Podobieństwa

Ocena gry

Przed Toba obrazki przedstawiająca bohatera gry Sonic. Musisz znaleźć wszystkie podobieństwa między tymi obrazkami, które się na nich ukryły.


Gra Sonic XS

Ocena gry

Przeżyj razem z Soniciem niesamowita przygodą. Zmierz się z przeciwnikami i pełnym niebezpieczeństwa światem wrogów! Pokaż, że nie masz sobie równych!


Misje Snajperskie Foxy

Ocena gry

Razem z Foxy weź udział w snajperskiej przygodzie. Postaraj się wykonać wszystkie zlecone jej misje. Sterowanie: myszka, spacja.Kres ulicznych zamieszek

Ocena gry

W tym mieście ciągle panują jakieś zamieszki. Musisz zakończyć tę samowolkę. Wcielasz się w postać wzorowaną na gliniarzu z Beverly Hills. Postaraj się pokonać wszystkich, którzy chcą siać zamęt w Twoim miescie!


Student na nudnym wykładzie

Ocena gry

Jesteś studentem i znalazłeś się właśnie na baaaaaaardzo nudnym wykładzie. Nie daj się zabić nudzie! Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie w uczniów, nad którymi pojawiają się chmurki. Do dzieła!


Rozkochaj w sobie blondynkę

Ocena gry

Widzisz tę piękną blondynkę? Wygląda naprawdę olśniewająco, ale czy zwróci na Ciebie uwagę w zatłoczonej sali? Pozbądź się wszystkich, którzy znajdują się w pomieszczeniu, a może ta piękność zakocha się w tobie na zabój!


Walka ze złośliwym potworkiem

Ocena gry

W tej grze musisz zniszczyć złośliwego potworka. Twoim zadaniem jest kopnięcie zgrywusa w taki sposób, aby wyleciał jak najdalej. Wybierz kąt kopnięcia i weź rozbieg. Czas start!


Nuda w szkole

Ocena gry

Siedziałeś kiedyś na nudnej lekcji w szkole? Wiesz na pewno, ze czas się wtedy dłuży w nieskończoność! Pomóż bohaterce gry zająć się innymi czynnościami, które pomogą Ci przetrwać na nudnej lekcji. Uważaj, nikt nie może Cię zauważyć!


Pojedynek z Zombie

Ocena gry

Zombie, to złe postaci, które Cię zaatakowały. Nie możesz pozwolić, aby Cię zniszczyły. Ocal swoje życie i stań z nimi do walki! Strzelaj i odpieraj atak! Daj z siebie wsyztsko, od tego zależą Twoje dalsze losy!


Więcej gier:

kreskowki

Popularne gry

 • Przygodówki
 • Misje Snajperskie Foxy

  Misje Snajperskie Foxy

  Oglądana: 4574 ocena: 10.00

 • Wyzwanie Waluigi

  Wyzwanie Waluigi

  Oglądana: 2401 ocena: 0.00

 • Przygody rozrabiaki

  Przygody rozrabiaki

  Oglądana: 2363 ocena: 0.00

 • Gra Przygody Lugisa

  Gra Przygody Lugisa

  Oglądana: 2290 ocena: 0.00

 • Przygody małego kotka

  Przygody małego kotka

  Oglądana: 2246 ocena: 0.00

Reklama

cookie