Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Dziecko Barbie I Kena

Ocena gry

Zajmij się tym dzieckiem . Musisz dobrać mu najmniejszy element jego stroju . Nie jest to proste , gdyż jest to bardzo ważny człowiek . Staraj się ,aby wszystko do siebie pasowało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Barbie Moda

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest to , aby Barbie trzymała się ciągle tego co modne . Na początku najlepiej zacznij od makijażu , a dopiero później od ubrań . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ubierz Mulan

Ocena gry

Mulan postanowiła zmienić swoje ubranie . Zajmij się najlepszymi strojami z jej szafy i dopasuj je tak , aby pasowały do siebie i tworzyły ładną spójną całość . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wiewiórka

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to zająć się przygarniętą wiewiórką . Jest ona dość zaniedbana . Zajmijmy się jej kąpielą i jestem pewny , że naprawdę się odmieni . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Pokoloruj Maskę

Ocena gry

W tej grze masz do wyboru jedną z trzech masek . Po wybraniu maski zostaje ona przemieniona na kolorowankę . Wtedy to już my robimy z tą kolorowanką co tylko chcemy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


My Little Pony

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy na początku wybrać po prostu własnego kucyka Pony . Później jako już jego właściciel musimy o niego zadbać . Zaczynamy od kąpieli . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Elsa Zmienia Wygląd

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Elsy . Musisz zmienić swój wygląd . Na szczęście Elsa zawsze była zadbaną Kobietą . Po prostu po przymierzaj ubrania z szafy i wybierz najlepsze . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Salon Fryzjerski

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę fryzjerki . Jedyne co musisz zrobić to czekać na klientów . Lecz później zaczyna się już pod górkę . Musisz zająć się każdą klientką . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Księżniczki Do Ubrania

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy po prostu wybrać jedną z trzech księżniczek . Później po wyborze swojej księżniczki mamy za zadanie wybrać jej włosy strój i wiele innych . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pony Kolorowanka

Ocena gry

W tej grze musisz tylko wybrać jedną z dwóch kolorowanek Pony . Dokładnie ją pokolorować i zadbać o to , aby nasz kucyk Pony miał wokół tak kolorowo jak tylko lubi . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Weekendowe Ubieranie

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie weekendowe wyjście na zakupy . Jedyne co musisz zrobić to wybrać ubrania z szafy i podobierać wszystko , aby pasowało do siebie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tort Barbie

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Barbie , która postanowiła zrobić torta . Nie jest to jednak proste . Pamiętaj , że jest to ciasto na szczególne okazje dla tego musi wyglądać znakomicie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wyłap Wszystko

Ocena gry

Twoim zadaniem jest to , aby wyłapać wszystkie elementy . Pamiętaj , że najlepiej wyłapać wszystkie . Poruszając się strzałkami klawiatury komputerowej wyłap każde elementy i zbieraj punkty .


Sprzątająca Elsa

Ocena gry

W tej grze Elsa rozpoczęła sprzątanie swojego pomieszczenia mieszkalnego . Jednak , gdy zobaczyła ten bałagan doszła do wniosku , że nie poradzi sobie bez Twojej pomocy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008574 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 182042 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 99876 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36746 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 24161 ocena: 0.00

Reklama

cookie