Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Puzzle Alladyn

Ocena gry

W tej grze mamy po prostu do ułożenia puzzle . Ułożone puzzle ukażą nam tak bardzo znanego Alladyna . Postaraj się ułożyć to jak najszybciej i cieszy się gotowym obrazkiem . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Taniec Księżniczki

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest ułożenie rozsypanki , która po ułożeniu ukaże nam obrazek na , którym tańczy księżniczka . Jeszcze nigdy układanie puzzli nie było tak przyjemne . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Językowe Puzzle

Ocena gry

W tej grze , każdy z nas może wybrać swój ojczysty język . Po wybraniu języka uruchamiamy grę . Wystarczy kliknąć czerwony przycisk w lewym dolnym rogu i układać . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Tata Strzelec

Ocena gry

W tej grze mamy grę dla sprawdzenia dla Taty . Jeśli jesteś znudzony nie wiesz co ze sobą zrobić . To już mamy dla Ciebie zajęcie . Tak to zwykłe , ale i wciągające rzutki . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .Strzałki

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to wziąć strzałki w dłoń i rzucać jak najcelniej . Możesz tutaj sprawdzić swoją celność , a nawet swój wzrok . Do dzieła . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Tylko Tarcze

Ocena gry

W tej grze znajdują się sami twardziele . Jedyne co dla nich się liczy w życiu to tarcze . Czy masz się za takiego ? Jeśli tak to już teraz możesz sprawdzić się w tej grze . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Cel Ponad Wszystko

Ocena gry

Uważasz , że jesteś w tym dobrym . Że posiadasz najlepszego lub bardzo dobrego cela . Nie uważaj tylko już teraz uruchom tą grę i pokaż na co Cię stać . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Tarcza W Pubie

Ocena gry

W tym Pubie mamy do dyspozycji dla nas tarczę w którą możemy rzucać strzałkami . Postaraj się zrobić to jak najlepiej . Rzucaj i trafiaj w sam środek . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Tarcza Nr. 501

Ocena gry

Ta bardzo znana nam tarcza o numerze 501 jest także do dyspozycji w naszych grach . Wystarczy uruchomić grę i wycelować jak najbliżej środka , a tym bardziej w środek . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Szalona Tarcza

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie celować w środek tarczy . Nazwa szalona tarcza nie jest przypadkowa . Pamiętaj nie liczni radzili sobie z nią i wygrywali . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Liczy Się Cel

Ocena gry

W grze liczy się cel mamy za zadanie rzucać strzałkami w tarczę . Nie pozwólmy , aby choć jedna spadła . Spadnięcie strzałki to tylko i wyłącznie stracenie punktów .


Strzały Na Dwóch

Ocena gry

W tej grze mamy za zadanie strzelać w tarczę . Liczą się najcelniejsze strzały . Mamy do wyboru grę samemu , ale i co najlepsze grę z drugim zawodnikiem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Strzelaj W Tarczę

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest strzelanie w tarcze . Liczą się jak najcelniejsze strzały . Staraj się , by były naprawdę blisko środka , a na pewno nie pożałujesz . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Piotruś Pan

Ocena gry

W tej grze Piotruś Pan znajduje się na statku piratów . Musi trafić jak najwięcej strzał w środek zrzucanych beczek . Pamiętaj trzy nietrafione strzały to koniec gry . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008574 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 182042 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 99876 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36746 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 24161 ocena: 0.00

Reklama

cookie