Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Skacz Rybą

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz robić to klikać spację klawiatury komputerowej w odpowiednich momentach . Naciskaj ją tak pulsywnie , aby nie dotknąć żadnej z gałęzi . Jedno dotknięcie gałęzi to koniec gry .


Dziecko Ariel

Ocena gry

W tej grze Ariel poprosiła Cię abyś zajął się jej dzieckiem . Musisz po prostu zająć się jej włosami . Ma bardzo śliczne włosy . Zmień jej wizerunek najlepiej jak się da . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Problem Z Zębami

Ocena gry

Wcielmy się w rolę dentysty . Jest to takie proste wystarczy włączyć grę . Wylecz zęby dziewczynki . Jest to bardzo bolesne więc pomóż jej najszybciej jak to możliwe . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Elsa Koloruje

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w Elsę . Masz tutaj do pokolorowania jej świat i elementy , które ją otaczają . Postaraj się wszystko zrobić najlepiej jak tylko potrafisz . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .Wykąp Dziecko

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się zająć kąpielą dziecka . Zadanie jest jest wcale takie trudne jak się wydaje , ale trzeba być niezmiernie cierpliwym i ostrożnym . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Piękna I Bestia Kolorowanie

Ocena gry

W tej kolorowance będziemy nadawać kolory pięknej i bestii . Nadaj im kolory jakie tylko zechcesz . W tej grze wszystko zależy od Ciebie . Wybierz kolor z palety kolorów i koloruj . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Mulan

Ocena gry

W tej odsłonie kolorowanki będziemy kolorować Mulan . Na obrazku Mulan siedzi wraz ze zwierzętami . Postaraj się nadać jej kolory z palety kolorów po prawej stronie . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowanka Piotruś Pan

Ocena gry

Wszyscy na pewno znamy Piotrusia Pana . Tym razem mamy możliwość sami nadać mu kolory . W tej kolorowance to my wybieramy gdzie i jaki kolor mamy tylko zamiar położyć . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowanka Księżniczka

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest po prostu kolorowanie obrazka na którym znajduje się Księżniczka tańcząca z księciem . Jeśli lubisz kolorować to nie czekaj . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowanka Kotki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest po prostu pokolorowanie obrazka na , którym widzimy kotki . Pokoloruj go jak tylko chcesz . Masz do wyboru bardzo wiele kolorów . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Układanie Kotków

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest po prostu ułożenie układanki . Na obrazku po ułożeniu ukażą się kotki . Postarajmy się ułożyć każdy element w odpowiednim miejscu . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Układanka 2

Ocena gry

Jest to kolejna odsłona układanki . Jeśli chcesz się sprawdzić w układaniu puzzli to nie czekaj . Ta gra to idealny wybór , aby sprawdzić w sobie tą umiejętność . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Puzzle

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz poukładać puzzle . Pamiętaj , aby wszystko znalazło się na swoim miejscu . Zadanie jest proste , ale i zarazem trzeba się bardzo wysilić . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Piękna I Bestia

Ocena gry

Ułóż tą układankę . Zadanie nie jest proste . Jak to przy puzzlach musimy posiadać stoicki spokój . Więc nie czekaj i do dzieła . Postaraj się poukładać każdy element . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008569 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 182032 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 99864 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36731 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 24159 ocena: 0.00

Reklama

cookie