Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Dora w Lesie

Ocena gry

W raz z Dorą wybrałeś się do lasu żeby zabawić się w poszukiwaczy skarbów i znaleźć wszystkie ukryte przedmioty. Nie przegap ani jednego.


Przygody Dory

Ocena gry

Bardzo fajna gierka w której w raz z Dorą przeżywasz różne przygody! Twoim zadaniem jest sterowanie pojazdem i zbieranie punktów by ruszyć dalej.


Dora Zgadywanka

Ocena gry

Dora i ty postanowiliście zagrać w zgadywanki! Żeby wygrać postępuj zgodnie z instrukcją. Gra jest trudniejsza niż się wydaje. Powodzenia.


Dora w Kosmosie

Ocena gry

Dora postanowiła polecieć w kosmos na pokładzie swej świetnej rakiety, zadanie masz proste, musisz zbierać diamenty które dadzą ci punkty i uważać by nie rozwalić rakiety.Pokoloruj Dorę

Ocena gry

Bardzo fajna a zarazem prosta gierka, doskonała dla najmłodszych. Musimy jak najładniej i najlepiej jak tylko potrafimy pokolorować Dorę.


Puzzle Dora

Ocena gry

Tym razem mamy okazję w stare dobre klasyczne puzzle. Pozbieraj i poukładaj porozrzucane fragmenty tak by wyszedł odpowiedni motyw z Dorą.


Zabawa z Dorą

Ocena gry

Bardzo proste memo w którym naszym przewodnikiem będzie ulubienica najmłodszych, Dora! Musisz dopasować do siebie parami po dwie takie same karty.


Ubierz Dorę

Ocena gry

Po raz kolejny masz okazję kogoś ubrać. Tym razem na celowniku masz Dorę, gwiazdę kreskówki. Postaraj się ją ubrać tak by oczarowała każdego.


Stoisko Soków

Ocena gry

Postanowiłeś sobie troszkę dorobić i sprzedawać na stoisku sok ze świeżych owoców. Żeby zarobić jak najwięcej spełniaj oczekiwania klientów.


Ubierz Parę

Ocena gry

Pracujesz jako stylista/ka i musisz ubrać odpowiednio parę wybierającą się na romantyczny spacer. Niech będą wyglądać ślicznie a zarazem stosownie. Powodzenia.


Ben10 układanka

Ocena gry

Bardzo fajna gierka dla każdego fana Ben10. Musimy ułożyć odpowiedni obrazek za pomocą fragmentów. Powodzenia, może się przydać.


Przygoda Tomka

Ocena gry

Bardzo fajna i wciągająca gierka, doskonała rozrywka dla naszych pociech. W tej grze pomagamy Tomkowi przeżyć przygody, sterujemy strzałkami i klawiszami: Z,X.


Pokoloruj Pokemony

Ocena gry

W tej grze cel jest prosty, musisz pokolorować wszystkie wyświetlone pokemony. Ale to nie wszystko, niech przypominają one jak najbardziej oryginały.


Zadbaj o zęby

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zadbanie o zęby, myj je tak by żaden zarazek ich nie dopadł, szczególnie uważaj na próchnicę.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008574 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 182042 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 99876 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36746 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 24161 ocena: 0.00

Reklama

cookie