Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Transport Diamentów

Ocena gry

Twoim zadaniem jest praca jako transporter w kopalni diamentów. Twój ładunek jest niezwykle cenny dlatego nie możesz go zgubić.


Wywrotka

Ocena gry

Chciałeś kiedyś przejechać się wywrotką? Teraz masz okazję, zagraj w tę grę. Musisz załadować towar, dojechać do celu, i rozładować.


Ciężarówka

Ocena gry

jako kierowca Ciężarówki twoim zadaniem jest wywiezienie załadowanego pojazdu i rozładowanie go. Uważaj na przyczepę, musisz nią dobrze manewrować.


Kieruj ciężarówką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka w której wcielamy się w kierowce Tira i pracujemy w transporcie. Musimy dowozić towar na miejsce, tam gdzie każą nam przełożeni.Przewieź ładunek

Ocena gry

Obowiązkowa gra dla każdego fana samochodów ciężarowych. Musisz przewieźć ładunek do celu tak żeby Ci nic nie wypadło. Powodzenia.


Symulator jazdy

Ocena gry

Kieruj samochodem pokonując określoną trasę, do parkowania pojazdu użyj myszki. Musisz to zrobić tak jakbys zdawał prawdziwy egzamin.


Nauka jazdy ciężkim wozem

Ocena gry

W tej grze nauczysz się jak kierować samochodem ciężarowym tak żeby nie stracić ładunku. Jest to bardzo trudne.


Prawko na Autobus

Ocena gry

Sprawdź tę grę, a dowiesz się jak to jest zdawać prawo jazdy na autobus, zadanie dużo trudniejsze niż się wydaje. Powodzenia kierowco.


Nauka jazdy

Ocena gry

W tej grze otrzymasz kilka lekcji jak jeździć samochodem a także dowiesz się jakie masz szanse zdania kursu. Powodzenia.


Nauka jazdy 2

Ocena gry

Kolejna część gry pomoże nam w przygotowaniu do egzaminu, raz jeszcze pokaż jak jesteś przygotowany. Stosuj się do porad.


Formuła 3D

Ocena gry

Jeden z lepszych symulatorów formuły 1, który doskonale oddaje klimat wyżej wymienionych wyścigów. Bądź jak najszybszy i wygraj zawody.


Formula 1 2012

Ocena gry

Wciel się w postać jednego z superowych kierowców formuły 1 i stocz walkę o zwycięstwo! Strzałki- kierowanie, Shift - przyśpieszenie


Wyścigi: Formuła 1

Ocena gry

Wybierz swoją stajnie i pokaż pozostałym kierowcą jak wysokie twoje umiejętności. Pokonaj legendy formuły i zostań numerem 1.


Formuła 1 dla dzieci

Ocena gry

Wybierz swój bolid i ścigaj się z najlepszymi zawodnikami formuły 1! Doskonała gierka dla dzieci. Sterowanie bolidem strzałkami.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008319 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 181449 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 98806 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36183 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 23729 ocena: 0.00

Reklama

cookie