Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Masa

Ocena gry

W tej grze musimy przygotować masę . Zadanie nie jest trudne wystarczy ściśle przestrzegać się przepisu . Najważniejsza jest kolejność . Jeśli wszystko robimy jak trzeba to się uda . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lodziarnia

Ocena gry

W tej grze będziemy osobą prowadzącą własną lodziarnie . Ta gra ma swoje trudności , którymi jest jak najszybsze zajmowanie się klientami , których jest coraz więcej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Salon Stóp

Ocena gry

W tej grze musimy się wcielić w rolę osoby prowadzącej salon Stóp . Jak najszybciej zabierzmy się do pracy . Nie będzie to proste tym bardziej , że dopiero zaczynamy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Taniec

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest jak najwięcej unikanie tańca i zajmowanie się rzeczami , które młodzież uwielbia . Takie ja telefon lub wiele innych . Pamiętajmy , gdy idzie nauczyciel musimy tańczyć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Dziecko

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dziecka , które czym prędzej w przedszkolu chce się zająć jakąś czynnością . Możemy na przykład poukładać puzzle , ale i wiele innych czynności . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie Pokoju Dziecinnego

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę opiekunki i musimy posprzątać pokój oczywiście po zabawie dziecka . Nie jest to proste bo jak to dzieci zwykle zostawiają duży bałagan . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Włosy

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się wyjątkowo nie zadbanymi włosami . Najważniejsze jest to , aby je przed jakimikolwiek czynnościami dokładnie je wymyć . Powodzenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Babeczki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest upieczenie babeczek . Zacznijmy od wrzucenia w kolejności produktów do miski . Postaraj się wszystko robić w kolejności przepis jest najważniejszy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Doktor Mama I Dziecko

Ocena gry

W tej grze na początku widzimy Mamę w ciąży i dziecko . Będziemy musieli wcielić się w rolę lekarza . Starajmy się być bardzo dokładni i nic nie pomijać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Skacząca Larwa

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy skakać Larwą , aby omijać przeszkody . Jeśli chcemy skakać o jedno pole klikamy blisko larwy jeśli o dwa klikamy o dwa pola dalej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarze

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w role lekarzy . Naszym zadaniem jest na początku złapanie wszystkich narzędzi potrzebnych do pracy . Pamiętaj musisz złapać wszystkie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tort

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotowanie tortu . Wszystko zaczynamy od podstaw . Robienie ciasta . Później polewy . A na końcu dekoracje . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nimfa

Ocena gry

W tej grze możemy wybrać i ubrać w stroje Nimfe . Musimy się postarać o odpowiednie dobranie i dopasowanie każdego elementu do siebie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Usuwanie Brody

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zgolenie brody . Musimy jak najdokładniej usunąć brodę po czym będziemy przechodzić do zmiany wizerunku . Zmiany oczu zarostu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008319 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 181449 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 98806 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36183 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 23729 ocena: 0.00

Reklama

cookie