Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Kotki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w matkę Kotkę . Musimy zająć się swoim dzieckiem . Trudne w tej grze jest to , że jesteśmy bardzo opiekuńczą matką . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mysz Vs Kot

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w rolę myszy . Jak najszybciej uciekać na końcu w labiryncie . Najpierw musimy ją ubrać w odpowiedni strój , a także zająć się gotowaniem . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Narodziny Dziecka

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę lekarza , który będzie odbierał poród . Musimy to zrobić sprawnie i delikatnie , aby dziecko było zdrowe . Bierzmy się za działanie i ostrożnie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kotka U Deentysty

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w rolę dentysty , który zajmuje się Kotką . Kotka ma poważny problem z jamą ustną . Pośpieszmy jej z pomocą , aby nie musiała wytrzymywać już tego bólu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Umeblowanie Mieszkania

Ocena gry

W tej grze zajmujemy się umeblowaniem całego mieszkania . Nie jest to trudne zadanie , ale trze użyć wyobraźni . Mamy do wyboru wiele elementów takich jak tapetę czy żyrandole . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wróżka

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w wróżkę . Będziemy wyczarowywać zamek . Postarajmy się umieszczając dokładnie elementy układanki postawić cały zamek na sowim miejscu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Dziecko

Ocena gry

W tej grze musimy się zająć kąpielą dziecka Monster High . Postarajmy się zrobić to bardzo dokładnie i bardzo delikatnie . Pamiętajmy , że to jednak jest dziecko . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Badania

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeprowadzenie wnikliwych badań kotu . Nie jesteśmy pewni co mu jest więc jedyne co nam pozostało to dokładne sprawdzenie badań . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Deszcz

Ocena gry

Znajdujemy się w Monster High , gdzie mamy się wybrać na deszcz . Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby dobrać odpowiednio strój na deszcz . Postarajmy się , aby także wyglądał . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


College Makijaż

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w Collegu . Naszym zadaniem jest wyciągnięcie z szafki szkolnej kosmetyków i zrobienie sobie jak najlepszego makijażu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High Makijaż

Ocena gry

W tej grze będziemy przemieszczać się w czasach Monster High . Będziemy tam zajmować się makijażem . Nie jest to proste zadanie , gdyż Monster High jest bardzo wymagające . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarz Świnki

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę lekarza poszkodowanej Świnki . Musimy zacząć od kąpieli . Nie pozwólmy jej cierpieć i zróbmy wszystko , aby już przeszedł jej cały ból . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Makijaż Dla Mamy

Ocena gry

W tej grze musimy przeprowadzić makijaż dla bardzo wymęczonej zajmowaniem się dzieckiem mamy . Nie będzie to proste oznaki zmęczenia na twarzy nie są małe . Do pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tenis Ziemny

Ocena gry

W tej grze dwie dziewczynki grają w tenisa . Podczas , gdy jedna z nich doznaje urazu zabiera ją pogotowie . Tutaj pojawia się nasze zadanie wyleczenia poszkodowanej dziewczynki . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008319 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 181449 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 98806 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36183 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 23729 ocena: 0.00

Reklama

cookie