Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Ubierz Anne

Ocena gry

W tej grze możesz zmienić strój Anny . Pamiętaj , że wszystko w tej grze zależy od Ciebie . Możesz to zrobić w taki sposób jak tylko zechcesz . Postaraj się wszystko dopasować . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień W Szkole

Ocena gry

Tym razem musimy przygotować dziecko do szkoły . Na początku tej gry musimy spakować wszystko co potrzebne do plecaka . Pamiętaj niczego nie zapomnij . Wszystko co potrzebne zabierz ze sobą . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Elsa Idzie Do Szkoły

Ocena gry

W tej grze pomagamy Elsie przygotować się przed wyjściem do szkoły . Musimy zrobić jej makijaż . Nie będzie to proste . Nie możemy przesadzić , ale i musi to ładnie wyglądać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nogi Spa

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zajęcie się nogami w Spa . Musisz dokładnie przeprowadzić każde z zabiegów . Nie omiń żadnego . Wszystko musi być dokładnie przeprowadzone . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Kolorowanie Samochodzika

Ocena gry

Ta kolorowanka rożni się tym od innych , że w niej kolorujemy fragment bajki znanej dla nas Auta . Na obrazku pokazana jest naprawa i wymiana kół Zygzaka Maquina . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Barbie Makijaż

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy po prostu zajęcie się wyglądem samej Barbie . Musimy zająć się jej makijażem tylko po to , aby znów wyglądał tak olśniewająco jak zawsze . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarz Nosa

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w rolę lekarza nosa . Najważniejszym zadaniem jest wygląd nosa . Postarajmy się zatuszować każdy szczegół , który psuje jego wygląd . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Specyfik Ariel

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w księżniczkę Ariel . Musimy przygotować odpowiedni specyfik z czterech produktów . Pamiętaj jeśli przygotujesz źle kończysz grę przegrywając . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Oko Księżniczki

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w osobistego okulistę księżniczki . Naszym zadaniem jest po prostu wyleczenie oka Księżniczki . To jest jedno z najważniejszych oczu na świecie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Anna W Gospodarstwie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w postać dziewczynki Anny , która musi zająć się gospodarstwem podczas nieobecności swoich rodziców . Zadanie nie jest trudne wystarczy robić wszystko po kolei . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wielkie Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeprowadzenie wielkiego sprzątania . Postarajmy się , aby ten jeden pokój błyszczał . Niby jeden pokój , ale potrzebne tu jest bardzo wiele pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Spa Dziewczyny

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w Spa , które jest wyłącznie dla dziewczyn . Musimy sprawić im przyjemność masażem jak i upiększyć różnymi specyfikami , które mamy do dyspozycji . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Potwór

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w wielkiego białego przyjaznego potwora . Mimo wyglądu jest on nauczony bardzo przyjaznych stosunków . Gra jest bardzo ciekawa i interesująca . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Odnajdź Zguby

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w pokoju dziewczyny , gdzie panuje straszny nieporządek . Musimy jak najszybciej odnaleźć przedmioty pogubione w tym bałaganie , które są na panelu na dole gry . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008319 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 181449 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 98806 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36183 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 23729 ocena: 0.00

Reklama

cookie