Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci Gry Dla Chłopców online 3781 gier

Dziecko U Dentysty

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dentysty . Musimy być naprawdę ostrożni ponieważ jest to dziecko . Już wystarczająco się nacierpiało . Nie naróbmy mu więcej bólu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Klasa Taneczna

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotować się przed pójściem do szkoły tanecznej . Musimy kupić , a na początku dopasować odpowiedni strój w , którym będziemy dobrze wyglądać i tańczyć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Hello Kitty Idzie Do Szkoły

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę Hello Kitty . W końcu wybieramy się do szkoły . Był to od dawna wyczekiwany dzień . Musimy się dobrze zaprezentować i pokazać z najlepszej strony . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tatuaże

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy zrobienie Tatuażu . Musimy być naprawdę ostrożni ponieważ wykonujemy je na twarzy . nie zróbmy nikomu krzywdy . Wybierzmy co chcemy zrobić i do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Królewna Śnieżka

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz wyleczyć jamę ustną Królewny Śnieżki . Zadanie nie należy do najłatwiejszych . Musimy pamiętać , że jednak jest to bardzo znana Królewna Śnieżka . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kąpiel Toma

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się kąpielą Kota Toma . Postaraj się , aby byłą to dla niego duża przyjemność . Wystarczy dokładnie dobrać kolor bąbelków i zabawki . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Jungle Skakanie

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz skakanie po moście w Jungli . Strzałką w prawo przeskakujesz o dwa pola na moście . Za to Strzałką w lewo przeskakujesz o jedno pole na moście .


Krawiec

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wyszyciu wymyślonego przez Ciebie ubrania . Tym ubraniem będzie suknia . Wymyśl coś naprawdę wspaniałego ponieważ masz duże umiejętności . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mały Tom

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę opiekunki . Przez cały dzień musisz zajmować się małym Tomem . Na początku gry zaczynam odkąd malutki Tom się budzi . Do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Elsa Sprząta

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać Elsy . Masz do posprzątania całe mieszkanie . Nie jest to proste , gdyż jest ono bardzo zaniedbane . Postaraj się , aby błyszczało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pomieszczenie Lisy

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się meblowaniem i dekorowaniem pomieszczenia Lisy . Postaraj się , aby wszystko znajdowało się w odpowiednim miejscu i tworzyło spójną całość . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sobota Z Rodziną

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz wcielić się w rolę Tatę Kota . Musisz spędzić sobotni dzień z dziećmi . Postaraj się , aby wyglądała jak najlepiej . Przygotuj odpowiednie posiłki . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Rodzice

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę rodziców . Ich dziecko się budzi i natychmiast muszą się nim zająć . Postaraj się zrobić to jak najszybciej żeby dziecko nie było przestraszone . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Księżna

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to zająć się księżną . Jestem czarodziejką i nie jest to , aż takie trudne . Postaraj się jak najszybciej wyczarować rzeczy potrzebne do makijażu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008574 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 182042 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 99876 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36746 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 24161 ocena: 0.00

Reklama

cookie