Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Układanie 11 gier

Puzzle Dora

Ocena gry

Tym razem mamy okazję w stare dobre klasyczne puzzle. Pozbieraj i poukładaj porozrzucane fragmenty tak by wyszedł odpowiedni motyw z Dorą.


Puzzle Boba

Ocena gry

Lubisz grać w puzzle? To musisz zagrać w tę grę! Twoim zadaniem jest ułożyć puzzle z naszym ulubionym budowlańcem, Bobem budowniczym! Powodzenia.


Puzzle Auta

Ocena gry

Klasyczne puzzle z motywem prosto ze znanej i lubianej bajki auta. Tym razem ułóż Zygzaka McQueena. Potrzebujesz do tego myszki.


Układanka z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

Ułóż puzzle, które przedstawiają sekwencję z bajki o Kubusiu Puchatku. Puzzle przesuwaj za pomocą myszki. Powodzenia!Puzzle Transformers

Ocena gry

Z rozsypanych elementów ułóż obrazki przedstawiające bohaterów Transformersów. Postaraj się zrobić to ja najszybciej! Do dzieła!


Puzzle Bakugan

Ocena gry

Przed Tobą do ułożenia puzzle. Postaraj się jak najszybciej ułożyć rozsypane elementy w całość, a zobaczysz jaki obrazek one ukrywają. Powodzenia!


Księżniczka Jasmine Puzzle

Ocena gry

Przed Tobą rozsypane puzzle. Postaraj się ułozyć je w odpowiedniej kolejności tak, aby wyszedł Ci piękny obrazek przedstawiający księżniczkę Jasmine. Do dzieła!


Układanie zwierzątek

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość dekorowania obrazka i układania na nim różnego rodzaju zwierzątek. Zwierzątka te znajdują się w lewym dolnym rogu gry, klikamy na jakieś zwierzątko i umieszczamy je na planszy gry, przestawiając w dowolne miejsce.


Smerfna przygoda

Ocena gry

Tym razem razem ze Smerfami będziemy bawić się w układanie i przekładanie różnego rodzaju rzeczy na planszy. Klikamy na nie myszką aby znikały ale tylko na dwa lub trzy obok siebie elementy przy pomocy myszki. Postaraj się wykonać swoje zadanie sprawnie i szybko!


Układanka ze Smerfami

Ocena gry

Przed Tobą kolejna wariacja z serii układanie obrazków. Tym razem jednak aby ułożyć cały rysunek musisz przekładać odpowiednie elementy na ekranie. Zobacz, co skrywają te puzzle!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008617 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 182205 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 100082 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 36862 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 24244 ocena: 0.00

Reklama

cookie