Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Mycie Zębów 6 gier

Zadbaj o zęby

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest zadbanie o zęby, myj je tak by żaden zarazek ich nie dopadł, szczególnie uważaj na próchnicę.


Gra w dentystę

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać stomatologa. Musisz wyleczyć pacjentom wszystkie chore zęby. Ponadto musisz także wzbudzić w nich sympatię, żeby częściej chcieli do Ciebie przychodzić. Postaraj się współpracowac z nimi tak, aby ich zęby były zdrowe oraz, żeby przy okazji nie stała im się jakaś krzywda. Powodzenia!


Gra stomatolog

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dentysty. Musisz pomóc swoim pacjentom, którzy potrzebują Twojego zaangażowania. Postaraj się wyleczyć pacjentowi wszystkie chore zęby!


Lekarz dentysta

Ocena gry

Jako dentysta musisz dbać o zęby swoich pacjentów. Jesteś jednym z najlepszych specjalistów, dlatego masz ogromną ilość pacjentów. Postaraj się więc obsługiwać ich jak najszybciej, ale bądź przy tym rozważny i ostrożny. Wylecz ich zęby raz na zawsze!Szpital dentystyczny

Ocena gry

Przed Tobą odpowiedzialne zadanie. Jesteś nowym właścicielem placówki dentystycznej. Postaraj się opiekować swoimi pacjentami tak, aby wyleczyć im wszystkie zęby, żeby były mocne zdrowe, proste i lśniące! Powodzenia!


Umyj zęby

Ocena gry

Mycie zębów, to naprawdę ważna sprawa. W tej grze Twoim zadaniem jest wyeliminowanie zanieczyszczeń i groźnych bakterii, które zalegają na twoich zębach!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1007981 ocena: 10.00

 • Przepis na hamburgery

  Przepis na hamburgery

  Oglądana: 180804 ocena: 0.00

 • Kierowca kombajnu

  Kierowca kombajnu

  Oglądana: 96895 ocena: 10.00

 • Gra Pranie online

  Gra Pranie online

  Oglądana: 35355 ocena: 8.00

 • Praca w pralni

  Praca w pralni

  Oglądana: 23149 ocena: 0.00

Reklama

cookie