Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Zwierzątka 21 gier

Słonik W Tarapatach

Ocena gry

W tej grze pewien słonik wpada w tarapaty . Podczas , gdy ciągnął gałąź urywa ją i strasznie się obija . Musimy jak najszybciej pobiedz mu z pomocą i uratować naszego słonika . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Wiewiórka

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to zająć się przygarniętą wiewiórką . Jest ona dość zaniedbana . Zajmijmy się jej kąpielą i jestem pewny , że naprawdę się odmieni . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Mały Słonik

Ocena gry

W tej grze przydzielono nam bardzo nietypowe zadanie . Mamy za zadanie zająć się malutkim słonikiem . Wszystko co będzie nam potrzebne znajdziemy wokół . Nie czekaj , do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dentysta

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dentysty . Zabierz się jak najszybciej do pracy nie pozwól , aby pacjent cierpiał . Musisz być ostrożny , aby nie narobić nikomu bólu . Do tego potrzebna będzie nam myszka .Opieka Dory nad krokodylem

Ocena gry

Lubisz opiekować się zwierzątkami? To właśnie gra dla Cb. Będziemy to robić na krokodylu. Jest on bardzo malutki i bezbronny. Pomóż mu.


Sammie i hotel dla zwierząt

Ocena gry

Sammie prowadzi hotel dla małych pupilków, czyli zwierząt rodzin, które chcą wyjechać n wakacje. Musisz pomóc jej zajmować się zwierzątkami tak, aby niczego im nie zabrakło, były najedzone, zdrowe i zawsze wykąpane. Daj z siebie wszystko tak, aby goście chcieli do Ciebie wracać!


Gra Pani weterynarz Barbie

Ocena gry

Barbie otworzyła klinikę weterynaryjną. Chciałaby uratować wszystkie chore zwierzaki. Pomóż jej zabrać maluchy i doprowadzić do ich wyleczenia.


Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Disko z Happy Tree Friends

Ocena gry

Przyjaciele z kreskówki Happy Tree Friends wybrały się na szaloną noc do klubu! Uważaj, aby w trakcie zabawy nie spadły na Ciebie spadające z sufitu kule. Dodatkowo możesz zdobyć punkty łapiąc błękitne kule.


Pies czy kot?

Ocena gry

W grze wybierasz, czy chcesz być psem, czy kotem. Następnie musisz pokonać swojego rywala. Wybierz odpowiednią moc, z jaką ją rzucisz i postaraj się zniszczyć przeciwnika tak, aby miał on jak najwięcej obrażeń!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Zwierzątka
 • Gra Pani weterynarz Barbie

  Gra Pani weterynarz Barbie

  Oglądana: 2879 ocena: 0.00

 • Sammie i hotel dla zwierząt

  Sammie i hotel dla zwierząt

  Oglądana: 1937 ocena: 0.00

 • Mściwy indyk

  Mściwy indyk

  Oglądana: 1708 ocena: 0.00

 • Sklep Zoologiczny

  Sklep Zoologiczny

  Oglądana: 1461 ocena: 0.00

 • Pies czy kot?

  Pies czy kot?

  Oglądana: 1399 ocena: 0.00

Reklama

cookie