Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami darmowe gry dla dzieci online Zoo 9 gier

Przygoda w zoo

Ocena gry

By zacząć tą grę musimy nacisnąć play. Gdy to uczynimy zapoznajmy się z instrukcją obsługi która nam się wyświetli. Nasze zadanie będzie polegało na rotowaniu zwierzątek. Do dzieła!


Gra ucieczka zwierząt z Zoo

Ocena gry

Miasto jest w niebezpieczeństwie! Zostało oblężone przez małych uciekinierów z zoo! Musisz je wszystkie z powrotem przegonić do swoich mieszkanek! Po drodze uważaj na balony, gdyż odejmują Ci czas oraz na inne przeszkody. Postaraj się zrobić to jak najszybciej i jak najzwinniej!


Kolorowanki: Zoo

Ocena gry

Ten obrazek przedstawia Zoo. Znajduje się na nim mnóstwo zwierząt. Niestety, są one niepokolorowane. Wytęż swoją wyobraźnię i postaraj się pomalować obrazek najpiękniej jak potarfisz


Gra Przygoda w Zoo

Ocena gry

na rysunku widzisz Zoo. Oprócz zwierząt zostały na nim ukryte także pewne liczby i rózne niezbędne do prowadzenia zoo przedmioty. Twoim zadaniem jest znalezienie wszystkich ukrytych obiektów. Do dzieła!Gra Pingwin i zwierzaki

Ocena gry

Ten Pingwin uwielbia inne zwierzęta. Tym razem zajmuje się ich transportem do zoo. Twoją rolą jest pomoc pingwinowi. Zadbaj o to, aby bohater przewiózł je w bezpieczne miejsce!


Gra Stróż w Zoo

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać stróża w ogrodzie zoologicznym. Musisz jak najsprawniej i jak najlepiej opiekować się swoimi małymi pupilami.


Gra Zwierzęta w Zoo

Ocena gry

Twoim zadaniem jest zlapanie wszystkich zwierząt, które uciekły z Zoo. Kiedy zobaczysz na obrazku zagubione zwierzę lub przedmiot niezbędny do prowadzenia Zoo- kliknij na niego. Uzupełnij listę zanim skończy się czas przeznaczony na zakończenie tego zadania! Otwórz swój umysł, skoncentruj się i do dzieła!


Keeper Zoo

Ocena gry

Zoo Keeper to niesamowita i pełna przygód gra. Twoim zadaniem jest ułożenie zwierzątek po trzy w jednym rzędzie. Za to zdobywasz punkty. Postaraj się robić to jak najszybciej, gdyż Twój czas jest ograniczony!


Gra Właściciel Zoo

Ocena gry

W grze jesteś włascicielem bardzo obleganego Zoo. Musisz tak kierować swoich ogrodowych gości, żeby mogli zwiedzać zoo bez niepotrzebnego tłumu. Klikajcie na zwiedzających lewym przyciskiem myszy i przeciągajcie ich tam, gdzie chcą, zdobywając przy tym punkty. Skoncentruj się i dokładnie przemyśl plan działania!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Zoo
 • Gra ucieczka zwierząt z Zoo

  Gra ucieczka zwierząt z Zoo

  Oglądana: 1184 ocena: 0.00

 • Kolorowanki: Zoo

  Kolorowanki: Zoo

  Oglądana: 1158 ocena: 0.00

 • Przygoda w zoo

  Przygoda w zoo

  Oglądana: 1106 ocena: 0.00

 • Gra Właściciel Zoo

  Gra Właściciel Zoo

  Oglądana: 1087 ocena: 0.00

 • Gra Zwierzęta w Zoo

  Gra Zwierzęta w Zoo

  Oglądana: 1058 ocena: 0.00

Reklama

cookie