Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Żołnierze 8 gier

Misja Palisade Guardian

Ocena gry

Palisade Guardian, to jedna z najpopularniejszych gier online, Musisz w niej bronić swojej bazy.Nie możesz pozwolić na to, aby Twoi wrogowie wtargnęli na Twoje terytorium! Nie daj się im! Obroń swojego terytorium!


Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Na ratunek uwięzionym żołnierzom!

Ocena gry

Twoje miasto zostało zaatakowane przez niebezpiecznego wroga! jako żolnierz musisz dotrzeć do bazy przeciwnika i uwolnić żołnierzy, którzy dostali się do niewoli. Unikaj po drodze bomb. W ten sposób uda Ci się ochronić swoje miasto! Musisz pokazać wszystkim, ze znasz się na rzeczy! Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się,/ myszka,


Niebezpieczne potyczki żołnierzów

Ocena gry

Armia często musi wykonać niebzpeiczne misje. Ty jako żołnierz musisz wykończyć przeciwnika, zanim on zniszczy Ciebie. Udowodnij, że nie ma dla Ciebie rzeczy nie do wykonania!Wielki żołnierski test

Ocena gry

Przed Tobą wielki test. Twoim zadaniem jest przejście labiryntu omijając przy tym wszelkie pułapki, które tam na Ciebie czekają. Sterowanie: myszka. Pokaż, że nadajesz się do tej profesji jak nikt inny!


Superbohater żołnierz

Ocena gry

Jesteś żołnierzem i walczysz na froncie. twoim zadaniem jest pokonanie wrogów i obrona własnego miasta. Daj z siebie wszystko! Sterowanie: strzałki, A, S.


Miejski żołnierz

Ocena gry

Miejski żołnierz, to bohater, w którego wcielisz się tym razem. Przebywasz w pełnym niebezpieczeństw miejsc. Twoim zadaniem jest jak najdłuższe przetrwanie! Powodzenia! Sterowanie: W, A,S,D - poruszanie się, spacja, myszka.


Ucieczka przed wrogiem

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoich sił jako żołnierz. Musisz uciec przed bombami oraz innego podobnego typu przeszkodami. Na samym początku gry otrzymujesz do sterowania trzech bohaterów,z czasem kolejno ich przybywa. Sterowanie; strzałki. Daj z siebie wszystko, armia na Ciebie liczy!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Żołnierze
 • Misja Palisade Guardian

  Misja Palisade Guardian

  Oglądana: 2021 ocena: 0.00

 • Żołnierskie walki

  Żołnierskie walki

  Oglądana: 1326 ocena: 0.00

 • Niebezpieczne potyczki żołnierzów

  Niebezpieczne potyczki żołnierzów

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

 • Miejski żołnierz

  Miejski żołnierz

  Oglądana: 934 ocena: 0.00

 • Ucieczka przed wrogiem

  Ucieczka przed wrogiem

  Oglądana: 894 ocena: 0.00

Reklama

cookie