Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Złodzieje 8 gier

Przygody Inspektora Sawanta

Ocena gry

Inspektor Sawant, to juz kultowa postać, profesjonalista, którego znają niemal wszyscy! Pomóż mu zadbać o dobro tego kraju i rozpraw się ze wszystkimi bandytami i oszustami, którzy chodzą wolno po ulicy! Nie pozwól, aby jakikolwiek rzezimieszek pozostał na wolności!


Ucieczka Hobo

Ocena gry

Hobo udalo się uciec z więzienia. Teraz musisz mu pomóć zrobić wszystko, aby nie trafić do niego z powrotem. Skoncentruj sie i wymysl plan doskonały. Pokonaj wrogów oraz strażników, którzy tylko czekają na to, aby z powrotem zepchnąć Cię za kraty!


Gra Bob Niebezpieczny Złodziej

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać czarnego charakteru, jakim jest Bob, niebezpieczny złodziej. twoim zadaniem jest zgarnięcie jak największej ilości pieniędzy. Nie zapominaj przy tym, że jesteś poszukiwany i w każdym momencie możesz zostać schwytany przez policję! Bądź więc bardzo czujny!!


Policyjny pościg

Ocena gry

Tym razem w grze to ty jesteś czarnych charakterem. Wcielasz się w postać złodzieja i masz za zadanie zgarnąć jak najwięcej łupów. Nie daj przy tym złapać się policji! Nie zapominaj, że oni już wysłali za tobą pościg! Bądź zwinny i sprytny!Sprytny złodziej

Ocena gry

W grze wcielasz sie w postać złego zlodzieja, który musi uciec całemu tabunowi goniącej go policji. Podczas tej ucieczki nie możesz marnować okazji i dalej zbierasz jeszcze więcej skarbów!


W pogoni za złodziejem

Ocena gry

Tym razem jestes dobrym policjantem i musisz złapać jak najwięcej złych złodziei. Masz na to określoną ilość czasu. Do dzieła!


Złodziej artysta

Ocena gry

Jesteś najlepszym złodziejem sztuki na świecie! Udowodnij to! Przed Tobą kilka okazów sztuki, które musisz skraść z muzeum. Pokaż na co Cię stać! Sterowanie za pomocą myszki.


Złap złodzieja

Ocena gry

Przed tobą znajduje się niebezpieczny złodziejaszek! Musisz pomóc sprawiedliwości! Złodziej musi zostać ukarany! Celuj bokserską rękawicą w przestępce, ukarz go za jego podłe czyny. Sterowanie: strzałki, spacja, enter.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Złodzieje
 • Złodziej artysta

  Złodziej artysta

  Oglądana: 1121 ocena: 0.00

 • Ucieczka Hobo

  Ucieczka Hobo

  Oglądana: 1111 ocena: 0.00

 • W pogoni za złodziejem

  W pogoni za złodziejem

  Oglądana: 1049 ocena: 0.00

 • Przygody Inspektora Sawanta

  Przygody Inspektora Sawanta

  Oglądana: 1023 ocena: 0.00

 • Gra Bob Niebezpieczny Złodziej

  Gra Bob Niebezpieczny Złodziej

  Oglądana: 1015 ocena: 0.00

Reklama

cookie