Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier

<

Najnowsi uzytkownicy

Ze zwierzętami 285 gier

Gra Podniebna przygoda Królika

Ocena gry

W tej grze czeka Cię pełna emocji przygoda. Razem z królikiem musicie dotrzeć do obłoku. Uważaj na przeszkody, klikaj myszką na kamienne bloki!


Królik i jego marchewki

Ocena gry

Jesień to czas zbioru swoich plonów. Ten królik zadbał o to, aby w zimie nie zabrakło mu zapasu marchewek. Pomóz mu zebrać wszystkie marchewki, które znajdują się na działce.


Marchewkowe polowanie

Ocena gry

Te króliki kochają marchewki! Postaraj się zdobyć ich dla nich jak najwięcej. Twoim wrogiem są groźne psy, lepiej trzymaj się od nich z daleka! Sterujesz strzałkami i spacją.


Wyścig Super Pingwinów

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Pingwina, który musi pokonać określoną trasę w dół po zlodowaciałej rzece. uważaj na przeszkody, które napotkasz na swojej drodze. Musisz unikać rybaka i dziury w lodzie. Aby zdobyć punkty zbieraj napotkane na trasie rybki.Misja: Obrona Igloo

Ocena gry

Twoje nowe igloo jest w wielkim niebezpieczeństwie. Musisz je obronić przed atakami uzbrojonych pingwinów! Po każdej planszy masz możliwość ulepszenia swojego uzbrojenia w zależności od tego ile zdobędziesz punktów. Daj z siebie wszystko i pokonaj wszystkie etapy gry!


Pingwinowa wieża

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest wybudowanie jak najwyższej wieży z pingwinków! Uważnie patrz na to, kiedy jeden Pingwin znajduje się nad drugim i naciśnij spację. No, dalej, do dzieła!


Pingwiny i Lody

Ocena gry

Te Pingwiny uwielbiają lody. musisz im pomóc złapac ich jak najwięcej! Daj z siebie wszystko!


Zaczep Pingwiny

Ocena gry

W tej grze czeka Cię niebanalne zadanie- musisz zaczepić Pingwinów. Uważaj, bo mogą się zdenerwować! Zachowaj więc czujność!


Gra Pomoc dla pingwina

Ocena gry

Mały Pingwin się zgubił i pragnie dotrzeć do domu. Jak może to zrobić? Ty musisz mu w tym pomóc! Uważajcie na przeszkody i pułapki. Używaj prawej strzałki oraz przycisku spacji!


Uwolnij psy

Ocena gry

W tej grze musisz pomóc zwierzętom, które stały się ofiarami złego postępowaniu. Twoim zadaniem jest uwolnienie wszystkich uwięzionych psów, aby to zrobić musisz zatrzymać samochód ze zwierzętami tak szybko, jak to tylko możliwe!


Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Ze zwierzętami
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1007981 ocena: 10.00

 • Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Gra Wyścigi Kucyków Pony

  Oglądana: 2361 ocena: 0.00

 • Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Zwariowana zabawa szczeniaczka

  Oglądana: 1655 ocena: 0.00

 • Syrenka i pocałunki

  Syrenka i pocałunki

  Oglądana: 1281 ocena: 0.00

 • Walka z Kotem Zombie

  Walka z Kotem Zombie

  Oglądana: 1277 ocena: 0.00

Reklama

cookie