Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Zakupy 23 gier

Ubieranie

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się zmiany stroju . Musisz dopasować każdą część stroju . Pamiętaj , że jeżeli podjąłeś się tego zadania musisz wszystko do siebie dopasować . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Styl Drakuli

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest ubranie drakuli według jej stylu . Pilnuj się i pamiętaj żeby wszystko pasowało do siebie . To jest Drakula o tym też pamiętaj . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Barbie Moda

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest to , aby Barbie trzymała się ciągle tego co modne . Na początku najlepiej zacznij od makijażu , a dopiero później od ubrań . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Księżniczki Do Ubrania

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy po prostu wybrać jedną z trzech księżniczek . Później po wyborze swojej księżniczki mamy za zadanie wybrać jej włosy strój i wiele innych . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Weekendowe Ubieranie

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie weekendowe wyjście na zakupy . Jedyne co musisz zrobić to wybrać ubrania z szafy i podobierać wszystko , aby pasowało do siebie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Salsa Strój

Ocena gry

W tej grze musisz dobrać ze sklepu strój dla nowej tancerki salsy . Musisz dobrać go tak , aby był Idealny . Wygodny do tańca , ale i śliczny z wyglądu bo to także jest ważne . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Zmień Się

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w Kobietę , która chce troszkę pofantazjować i zmienia najlepsze ubrania w sklepie . Przymierz wszystkie pooglądaj się w nich . Jej właśnie o to chodzi . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Para

Ocena gry

Pomóż młodej parze zmienić ich wygląd . Są oni na wakacjach i możemy zrobić dla nich naprawdę dużo . Naszym zadaniem jest to , aby zmienić ich wygląd . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień Zaręczyn

Ocena gry

W tym wyjątkowym dniu zaręczyn pomóż tej nowej parze zrobić zakupy przed ślubem . Musisz nad wszystkim się dokładnie zastanowić ponieważ to odpowiedzialne zadanie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dobierz Produkty

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest dobranie produktów w kolejności na prawym pasku . Staraj się wszystko dobrać bardzo dokładnie . W kolejnej czynności będziesz musiał zająć się gotowaniem . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Zakupy
 • Gra zakupy dla dzieci

  Gra zakupy dla dzieci

  Oglądana: 2243 ocena: 0.00

 • Shopping Julie

  Shopping Julie

  Oglądana: 1908 ocena: 8.00

 • Dobierz Produkty

  Dobierz Produkty

  Oglądana: 1751 ocena: 0.00

 • Wielka Wyprz

  Wielka Wyprz

  Oglądana: 1649 ocena: 8.90

 • Wyznania Zakupoholiczki gra

  Wyznania Zakupoholiczki gra

  Oglądana: 1591 ocena: 0.00

Reklama

cookie