Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Z dziećmi 16 gier

Baby Hazel- opieka

Ocena gry

W tej grze rodzice małej dziewczynki idą do kina, Ty natomiast przejmujesz ich obowiązki. Twoim zadaniem będzie opiekowanie się bobasem m.in. musisz go wykąpać, ubrać i nakarmić. Możesz grac wyłącznie myszką.


Opiekunka dla dzieci

Ocena gry

Ta wyśmienita gra jest zdecydowanie przeznaczona dla dziewczynek. Będziesz w niej zajmować się dziećmi i wykonywać takie czynności jak przewijanie, karmienie oraz zabawa i uspokajanie maluchów. W grze posługuj się myszką.


Opiekunka bliźniaków

Ocena gry

Ta gra jest niesamowita, ponieważ możesz wcielić się w niej w rolę mamy ślicznych bliźniaków. Musisz wykonywać zadania o które dzieci będą Cie prosiły. Spełniaj ich zachcianki za pomocą myszki.


Barbie opiekunka dla dzieci

Ocena gry

Piękna lalka Barbie jest w tej grze świetną opiekunką. Twoje zadanie będzie polegało na opiekowaniu się chorymi dziećmi oraz organizowaniu im ciekawych zabaw. Zagraj i zobacz czy będziesz tak samo świetną opiekunką jak Barbie.Gra online- Baby Hazel

Ocena gry

W grze czeka na Ciebie wiele plansz o różnych stopniach trudności. Twoje zadanie będzie polegało na opiece Baby Hazel. Postaraj się zająć najlepiej jak potrafisz zarówno chłopcem jak i dziewczynką, ponieważ są to bardzo wymagające dzieciaki.


Opiekunka dla dziecka

Ocena gry

W tej grze będziesz opiekunką małej Alicji. Musisz przygotować jej jedzenie i zorganizować czas na zabawy. Postaraj się by dziewczynka była zawsze zadowolona.


Ubieranka z Dorą

Ocena gry

W grze mamy do czynienia z bardzo znaną i lubianą postacią, jaką jest Dora. Będziemy mogli jej pomóc, bo jest w dużych kłopotach. Dziewczynka nie wie, co założyć na wieczorne wyjście. Pomozesz jej z setek ubrań wybrać te najwłaściwsze?


Dekorowanie domku marzeń

Ocena gry

W tej grze możesz od samiutkich podstaw stworzyć domek marzeń. Zadbaj o jego każdy element!


Planowanie Ogrodu Zoologicznego

Ocena gry

W tej grze możesz zabawić się w architekta i dekoratora. Musisz zaplanować od podstaw jak bedzie wyglądał nowy Ogród Zoologiczny. Zadbaj o każdy szczegół tego miejsca!


Ułóż piramidę z zabawek

Ocena gry

W tym pokoiku jest mnóstwo zabawek! W grze czeka na Ciebie nietypowe zadanie. Z porozrzucanych zabawek musisz ułożyć piramidy, które powinny jak najdłużej ustać. Podejmiesz się tego zadania?


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z dziećmi
 • Opiekunka dla dzieci online

  Opiekunka dla dzieci online

  Oglądana: 2700 ocena: 6.00

 • Opiekunka dla dzieci

  Opiekunka dla dzieci

  Oglądana: 1949 ocena: 0.00

 • Gra online- Baby Hazel

  Gra online- Baby Hazel

  Oglądana: 1833 ocena: 0.00

 • Zaopiekuj się psem

  Zaopiekuj się psem

  Oglądana: 1804 ocena: 0.00

 • Pracownik Zoo

  Pracownik Zoo

  Oglądana: 1375 ocena: 0.00

Reklama

cookie